Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
24.8. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
 A-tým pokřtil dresy

Dresy pokřtěny. Baník představil nové dresy pro prvoligovou sezonu.

Sokolov zažil parádní festival a součástí byl i HC Baník Sokolov. Partner Baníku - Agentura Vlny totiž na koupališti Michal uspořádala skvělý koncert, kde vystoupili Post-It, Support Lesbiens, Jaroslav Uhlíř, Kryštof a Mirai. Součástí akce pak byla autogramiáda hráčů HC Baník Sokolov i HC Energie Karlovy Vary. HC Baník Sokolov se této akce až na Martina Osmíka a Daniela Zavřela zúčastnil kompletní.

Za účasti starostky Renaty Oulehlové, která jako správná fanynka přišla oblečená ve žlutočerných barvách, pak byl pokřtěn nový dres Baníku. Starostka zároveň popřála Baníku vše nejlepší v nové sezoně. Nové dresy, vzhledem k partnerovi soutěže, nově obsahují i zelené prvky, jinak Baník sází na tradici. Přípravné zápasy ještě Baník odehraje v dresech z minulé sezony, do nových se oblékne 11.9. při utkání v Chomutově. Na toto utkání bude Baník vypravovat autobus pro fanoušky. Podrobnosti včas zveřejníme. Doma by se měl Baník ukázat v nových dresech v sobotu 14.9.

Součástí festivalu pak bylo i exhibiční utkání v plážovém volejbale mezi HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary. Zde Energetici vrátili Baníku porážku z nedávného hokejového věření.

Festival měl skvělou atmosféru, velmi dobrou návštěvnost a HC Baník Sokolov je potěšen, že mohl být této akce součástí.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde