24.8. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
 A-tým pokřtil dresy

Dresy pokřtěny. Baník představil nové dresy pro prvoligovou sezonu.

Sokolov zažil parádní festival a součástí byl i HC Baník Sokolov. Partner Baníku - Agentura Vlny totiž na koupališti Michal uspořádala skvělý koncert, kde vystoupili Post-It, Support Lesbiens, Jaroslav Uhlíř, Kryštof a Mirai. Součástí akce pak byla autogramiáda hráčů HC Baník Sokolov i HC Energie Karlovy Vary. HC Baník Sokolov se této akce až na Martina Osmíka a Daniela Zavřela zúčastnil kompletní.

Za účasti starostky Renaty Oulehlové, která jako správná fanynka přišla oblečená ve žlutočerných barvách, pak byl pokřtěn nový dres Baníku. Starostka zároveň popřála Baníku vše nejlepší v nové sezoně. Nové dresy, vzhledem k partnerovi soutěže, nově obsahují i zelené prvky, jinak Baník sází na tradici. Přípravné zápasy ještě Baník odehraje v dresech z minulé sezony, do nových se oblékne 11.9. při utkání v Chomutově. Na toto utkání bude Baník vypravovat autobus pro fanoušky. Podrobnosti včas zveřejníme. Doma by se měl Baník ukázat v nových dresech v sobotu 14.9.

Součástí festivalu pak bylo i exhibiční utkání v plážovém volejbale mezi HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary. Zde Energetici vrátili Baníku porážku z nedávného hokejového věření.

Festival měl skvělou atmosféru, velmi dobrou návštěvnost a HC Baník Sokolov je potěšen, že mohl být této akce součástí.