31.8. 2019 | Mládež | David Prachař
První trénink mají za sebou i naši nejmenší

Dnešním dnem začala s tréninky i naše základna.

Dnes od 8:15 odstartovala své tréninky na ledě i naše nejmladší kategorie. Prvního tréninku základny se zúčastnilo 23 dětí. Trenérský štáb byl zastoupen v podobě Richarda Gregora, Ivana Říhy, Romana Kašpara a Davida Prachaře. Na obličejích dětí bylo vidět, že se po prázdninách na led zase těší. Celý trénink se tak nesl v duchu dobré nálady, dětského smíchu, ale samozřejmě i zlepšování našich budoucích nadějí.

Chtěli bychom poděkovat i rodičům, kteří se zapojují a pomáhají nám tak vytvořit co nejpříjemnější atmosféru.

Další trénink základny je naplánován na úterý 3. 9. od 16:45, takže pokud máte doma nebo v rodině malého či malou hokejistu nebo hokejistku, tak neváhejte přijít. Budeme se na Vás těšit.