Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
3.9. 2019 | Mládež | Richard Gregor/David Prachař
Baníkovci na turnaji v Tachově druzí.

Naši hokejisté ročníku 2010 zavítali na turnaj do Tachova, kde získali krásné druhé místo.

Hokejisté ročníku 2010 se v úvodu sezóny zúčastnili turnaje 4.tříd v Tachově. Kromě našich hokejistů se turnaje zúčasnily týmy z Klášterce, Ostrova a Tachova. Každý účastník postavil dva samostatné týmy a v každém utkání hraném 2 x 20 minut, mohly získat dohromady až 8 bodů do celkového hodnocení. V konečném součtu Baníkovci si vybojovali do tabulky 13 bodů a mohli se radovat z 2. místa, když lepším byl jen tým z Klášterce, pohár za 3. místo zůstal v Tachově, 4. místo obsadil tým z Ostrova."Byl to dobrý test na začátek sezóny", okomentoval účast mladých Baníkovců v turnaji trenér R.Gregor, a pokračoval ve stručném zhodnocení, "ukázal nám silné, ale i slabé stránky hráčů ve hře 3:3, byť soutěž 4. tříd budeme hrát celou sezónu 4:4 a ještě na jiný rozměr hřiště. Kluci v zápasech byli aktivní a ukázali, že střílet góly (75) přes léto nezapomněli."

Turnaje v Tachově se účastnili hráči :
brankáři : A. Vaidiš, L.Václav
hráči: M.Fiala, S.Gašparík, D.Bubenščikov, F.Čáp, R.Kašpar, N.Landa, J.Pochyba, L.Berger, J.Maštera, F.Peter, J.Vlach, T.Urbich, V.Kuplent, M.Štěrba, F.Šenkýř
Tréninky od 23.9. do 29.9
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde