3.9. 2019 | Mládež | Richard Gregor/David Prachař
Baníkovci na turnaji v Tachově druzí.

Naši hokejisté ročníku 2010 zavítali na turnaj do Tachova, kde získali krásné druhé místo.

Hokejisté ročníku 2010 se v úvodu sezóny zúčastnili turnaje 4.tříd v Tachově. Kromě našich hokejistů se turnaje zúčasnily týmy z Klášterce, Ostrova a Tachova. Každý účastník postavil dva samostatné týmy a v každém utkání hraném 2 x 20 minut, mohly získat dohromady až 8 bodů do celkového hodnocení. V konečném součtu Baníkovci si vybojovali do tabulky 13 bodů a mohli se radovat z 2. místa, když lepším byl jen tým z Klášterce, pohár za 3. místo zůstal v Tachově, 4. místo obsadil tým z Ostrova."Byl to dobrý test na začátek sezóny", okomentoval účast mladých Baníkovců v turnaji trenér R.Gregor, a pokračoval ve stručném zhodnocení, "ukázal nám silné, ale i slabé stránky hráčů ve hře 3:3, byť soutěž 4. tříd budeme hrát celou sezónu 4:4 a ještě na jiný rozměr hřiště. Kluci v zápasech byli aktivní a ukázali, že střílet góly (75) přes léto nezapomněli."

Turnaje v Tachově se účastnili hráči :
brankáři : A. Vaidiš, L.Václav
hráči: M.Fiala, S.Gašparík, D.Bubenščikov, F.Čáp, R.Kašpar, N.Landa, J.Pochyba, L.Berger, J.Maštera, F.Peter, J.Vlach, T.Urbich, V.Kuplent, M.Štěrba, F.Šenkýř