Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
4.9. 2019 | A-tým | David Prachař
Baník čeká poslední přípravné utkání

Baník má před sebou poslední přátelské utkání. Chance liga se blíží mílovými kroky a startuje už 11. září, kdy se Baník utká s Chomutovem na jeho ledě.

Posledním soupeřem v přípravě budou Litoměřice. V prvním přípravném utkaní, které oba týmy sehrály na ledě Zimního stadionu Ostrov, dopadl lépe pro sokolovské hráče, kteří se radovali z vítězství 4:2. V posledním zápase ale Baník zaznamenal svou první prohru v přípravě, kdy v Chebu prohrál po nájezdech s německým týmem Bayreuth Tigers.

Litoměřice sehrály od posledního vzájemného klání 3 další přípravná utkání. V prvním utkání porazily Ústí nad Labem na jeho ledě 4:1. Ve druhém utkání poté na domácím ledě porazily našeho prvního soupeře v Chance lize Chomutov 4:3. Poslední zápas, který Litoměřice v přípravě odehrály, byl s týmem Lausitzer Füchse, který stejně jako Bayreuth Tigers hraje druhou nejvyšší německou ligu DEL2. Toto utkání Litoměřice také zvládly a připsali si vítězství 4:1.

Dokáže Sokolov zvládnout generálku před Chance ligou a vrátit se před startem sezóny na vítěznou vlnu? To zjistíme zítra od 18:00 v Kalich aréně nebo na http://www.onlajny.com/match/index/id/269166

Tréninky od 23.9. do 29.9
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde