4.9. 2019 | A-tým | David Prachař
Baník čeká poslední přípravné utkání

Baník má před sebou poslední přátelské utkání. Chance liga se blíží mílovými kroky a startuje už 11. září, kdy se Baník utká s Chomutovem na jeho ledě.

Posledním soupeřem v přípravě budou Litoměřice. V prvním přípravném utkaní, které oba týmy sehrály na ledě Zimního stadionu Ostrov, dopadl lépe pro sokolovské hráče, kteří se radovali z vítězství 4:2. V posledním zápase ale Baník zaznamenal svou první prohru v přípravě, kdy v Chebu prohrál po nájezdech s německým týmem Bayreuth Tigers.

Litoměřice sehrály od posledního vzájemného klání 3 další přípravná utkání. V prvním utkání porazily Ústí nad Labem na jeho ledě 4:1. Ve druhém utkání poté na domácím ledě porazily našeho prvního soupeře v Chance lize Chomutov 4:3. Poslední zápas, který Litoměřice v přípravě odehrály, byl s týmem Lausitzer Füchse, který stejně jako Bayreuth Tigers hraje druhou nejvyšší německou ligu DEL2. Toto utkání Litoměřice také zvládly a připsali si vítězství 4:1.

Dokáže Sokolov zvládnout generálku před Chance ligou a vrátit se před startem sezóny na vítěznou vlnu? To zjistíme zítra od 18:00 v Kalich aréně nebo na http://www.onlajny.com/match/index/id/269166