Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
7.9. 2019 | A-tým | Redakce
Trénink na buly s Robertem Reichelem

Po půlroce se znovu zjevil na tréninku sokolovského áčka trojnásobný mistr světa a olympijský vítěz z Nagana Robert Reichel.

Při své poslední únorové návštěvě ještě v druholigovém Baníku popřál hráčům postup do vyšší soutěže. Teď zavítal již do prvoligového klubu. "Je to velký úspěch pro Baník i pro tohle město. Je vidět, že práce co tady Karel Mlejnek se svým asistentem dělají, tak k něčemu byla. I pro region je dobře, že bude mít Sokolov v první lize svoje mužstvo, které si myslím je schopné hrát s kýmkoliv, a že bude trápit těžší soupeře," předesílá někdejší kapitán české reprezentace.

Robert Reichel byl na ledě celý trénink. "Byl velmi dobrý, kluci měli velkou chuť. Je dobře, že sem rádi chodí, že nedělají hokej jenom proto, že musí," poukázal.

Mezi mantinely nebyl pouze jako pozorovatel. Hráčům Baníku sám znovu předával bohaté zkušenosti nabyté na devíti světových šampionátech, dvou olympijských hrách, nebo během 830ti zápasů v NHL. "Věnovali jsme se hlavně specifickým věcem jako jsou bule," prozradil Robert Reichel.

Ten zaznamenal u baníkovců velký pokrok. "Když jsem tady byl poprvé, měli s tím velké problémy, nevěděli vůbec, jak se postavit. Dneska už to bylo pouze o detailech, kterými můžou důležitou buly v zápase změnit ve svůj prospěch."

Tréninky od 23.9. do 29.9
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde