12.9. 2019 | A-tým | David Prachař
Marek Švec: V sobotu ať klidně spadne zimák!

Ohlasy po utkání z pohledu Marka Švece.

Marku, jak bys zhodnotil první utkání v Chance lize?

„Myslím, že dvě třetiny jsme hráli dobře, ale bohužel body jsme nevytěžili, takže za mě nespokojenost, jelikož body byly na dosah.“

Do třetí třetiny to bylo velmi vyrovnané utkání, co rozhodlo?

„Určitě to jsou nevyužité šance, kterých jsme ve druhé třetině měli hodně, ale nevyužili je. Pak, jak už je u nás zvykem, ve třetí třetině sedíme na trestný lavici. Na tohle si musíme dát pozor!“

Fanoušci vytvořili v Chomutově takřka domácí prostředí, jak důležité to je pro hráče?

„Tak za nás to bylo skvělý. Za to jim moc děkujeme! Škoda, že se po zápase nezpívalo! Vždy je dobré mít oporu v zádech!“

V sobotu odehraje Baník první domácí utkání, jak moc se na něj těšíš?

„Já se těším hrozně moc asi jako celý Sokolov. Vrátili jsme se do první ligy po 22 letech a musíme každou vteřinu bojovat a hrát důstojnou roli. Ukázat, že na to máme být opět tu!“

Chtěl bys fanouškům něco vzkázat před sobotním utkáním?

„Ať přijdou v co nejvyšším počtu! Klidně ať ten zimák spadne! Všichni za Baník!“