12.9. 2019 | Klub | Redakce
Klubové poděkování fanouškům HCB

Sobotu 13.4.2019 máme společně, fanoušci, příznivci HC Baník Sokolov, samozřejmě i hráči, realizační tým a vedení klubu a partneři klubu stále v živé paměti. Na poměry našeho města, zřejmě v hodně dlouhé době nedosažitelné, krásné, emotivní a dechberoucí oslavy postupu do CHANCE ligy. Společně jsme se setkali na zimním stadionu a pokračovali zřejmě neopakovatelným společným průvodem města na Staré náměstí, kde na nás společně čekala ocenění od Českého hokeje (ČSLH) a vedení našeho města, později následovalo i poděkování od SUAS a vedení Karlovarského kraje.

Postup po 22 letech psal velké životní příběhy. Příběh našich dvou lídrů Tomáše Rohana a Petra Přindiše to deklaruje ze všech nejvíce. Jako zdejší odchovanci snili v dorosteneckém věk o tom, že by bylo fantastické svůj mateřský klub dovést do CHANCE ligy. To se jim po necelých 15 letech snění vyplnilo. Úžasné!

Ve středu 11. 9. 2019, tedy bez 3 dní na den po 5 měsících, nám vypuklo to, v co nejen Tomáš s Petrem snili. S Vaší podporou po 22 letech jsme společně vybojovali pro Vás a naše město účast v CHANCE lize. Společně jsme vyrazili do prvního ostrého boje na led ještě loni extraligového Chomutova. Chtěli jsme v tom být s Vámi, našimi příznivci a fanoušky. Určité kroky klub pro to podnikl. Věříme, že jste si premiérové utkání užili. Víme, že všichni ve žlutočerné barevné kombinaci by byli raději za vítězství. To nepřišlo a věřte, že děláme maximum dennodenně pro to, aby se tak stalo co nejdříve.

Touto cestou bychom Vám, Všem oddaným sokolovským fanouškům chtěli poděkovat za Vaší neustálou podporu po celé utkání, za perfektní použití Vašich hlasivek, za parádní choreo a samozřejmě za organizaci celého výjezdu. Pro nás jste v Chomutově svou hlasovou bitvu s fanoušky domácích vyhráli!

Náš klub si velmi cení Vaší podpory a věříme, že se v co největším počtu budeme potkávat i nadále!