12.9. 2019 | Stará garda | Redakce
Garda vyjíždí za obhajobou do Kijeva

Prvními tréninky na ledě zahájila na začátku září svou další sezonu i stará garda sokolovského Baníku hrající pod názvem HC Old boys Sokolov

Sezonu zahajuje tým sice o rok starší, bez velkých změn na soupisce, ale i tak velmi zostra a s velkým elánem. Již na konci září ji čeká turnaj v ukrajinském hlavním městě. Místní organizátoři si náš tým velmi oblíbili a tak přišlo pozvání k obhajobě loňského vítězství.

Turnaj se koná ve dnech 26.-29.9 a na turnaj doprovodí tým jako již tradičně i někteří věrní fanoušci. Old boys nastoupí v následující sestavě, která je doplněna několika málo novými hráči na zkoušku a hráči hostujícími i z jiných klubů.:

P. Hruška, R. Šenkýř – P. Suchopár, D. Šafář, J. Krátký, P. Szabo, P. Hampl – P. Petrov, V. Dobřemysl, Z. Sopr, V.  Borolič, T. Borolič, F. Werner, P. Mikeš, R. Trojan, M. Vinš. Metodik: Borolič st, Kustod: P. Dušek.

V plánu na letošní sezonu je dále účast na řadě tradičních turnajů, jako jsou turnaje v Selbu, Klatovech a dnes už i v Košicích. Dále se tým chystá vyjet reprezentovat naše město a klub opět i do zahraničí. Po Kijevu je další výjezd plánován na přelom listopadu a prosince do srbského Nového Sadu. Sportovním a společenským vrcholem sezony by pak mělo být uspořádání druhého ročníku domácího turnaje West Bohemia Cup 2020, který by se v nadcházející sezoně měl konat o posledním únorovém víkendu. Již nyní na přípravě turnaje pracujeme a věříme, že bude minimálně stejně vydařený, jako byl ten premiérový ročník.