18.9. 2019 | A-tým | Redakce
Baník vyzve Frýdek-Místek

Tempo Chance ligy je závratné a Baník Sokolov po pondělním zápase ve Vsetíně, odkud odjel s těsnou porážkou, přivítá hned ve středu 18.09.2019 na svém stadiónu dalšího moravského soupeře, tentokrát opět ze slezské části, a to HC Frýdek-Mistek.

Tento tým není v Chance lize už žádným nováčkem, patří mezi její etablované účastníky a i jeho soupiska se hemží řadou zvučných jmen, za všechny vzpomeňme hlavně hráče s bohatými extraligovými zkušenostmi jako jsou Milan Mikulik, Rostislav Martynek nebo obávaný střelec David Květon. Rysi, jak si náš nejbližší soupeř říká, ovšem kloubí zkušenost i s dravým mladím. V týmu působí talentovaní hráči, z nichž jistě někteří dříve či později nakouknou i v dresu partnerského Třince do zápasu extraligy. Zajímavostí je, že v brance Rysů dostává od začátku sezóny příležitost Nick Malík, syn bývalého reprezentanta s bohatými zkušenostmi z NHL, obránce Marka Malíka. V úvodních třech kolech se frýdeckomísteckým podařilo uhrát pět bodů, zápasy pokaždé dospěly do prodloužení či samostatných nájezdů. Dá se tedy předpokládat, že naše hráče čeká velmi bojovný a dobře organizovaný soupeř. Ovšem, tým Baníku Sokolov je hladový po úspěších, odhodlaný poprat se o každý centimetr ledu a s pomocí zaplněného baníkovského zimního stadionu a vašich silných hlasivek vydolovat první body této sezóny. Zveme vás všechny baníkovské příznivce, abyste ve středu přišli fandit a svým žlutočerným barvám byli šestým hráčem a vytvořili znovu úžasnou a elektrizující atmosféru, při níž se každému hokejistovi hraje nejlépe, neboť jej dokáže přimět k nejlepším výkonům.