21.9. 2019 | A-tým | Redakce
Baník cestuje do Havířova

Vážení příznivci sokolovského hokeje, náš tým ve středu dokázal v domácím prostředí vybojovat první tři body do tabulky Chance ligy a po krátkém odpočinku následuje výjezd do velmi vzdáleného místa na mapě republiky, a to do Havířova, kde v sobotu 21.9. 2019 budeme chtít na tento úspěch navázat.

Týmu AZ Havířov ovšem vstup do sezóny vyšel velmi dobře a po čtyřech odehraných kolech mu patří 5.misto v tabulce Chance ligy se 7 body. Náš sobotní soupeř se prezentuje velmi dravým způsobem hry a v jeho kádru najdeme leckterá zajímavá jména. Kupříkladu útočník Filip Seman, který posílil Havířov z Jihlavy nebo mladý střelec Jakub Kotala. V brance dostávají příležitost brankáři s extraligovými zkušenostmi, ať už je to Jan Lukáš (Sparta a Olomouc) nebo ex-chomutovský Aleš Stezka.

Nyní o víkendu budeme v rámci Chance ligy bojovat o další body a potvrzení naší středeční výhry. Hráče Sokolova čeká další těžký zápas, body z Havířova, jak se zatím jeví, se ani letos nebudou vozit snadno. Ovšem, naši hráči, a s nimi i celý realizační tým, jistě opět ke střetnutí přistoupí s maximální koncentraci a svým výkonem dokáží nadchnout nejen diváky přímo na havířovském zimáku, ale i ty, kteří budou zápas prožívat například prostřednictvím online zpravodajství na internetu.

Hodně štěstí. Celý Sokolov a fanoušci týmu drží palce!!