Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
2.10. 2019 | A-tým | Redakce
Baník v derby přivítá Kadaň

Baník v derby přivítá Kadaň

Ve středu 2.října čeká naše A-mužstvo další domácí střetnutí, tentokráte přivítáme souseda, nejen co se geografické polohy týče, ale také umístěním v tabulce Chance ligy.

Na sokolovský led zavítá tým SK Trhači Kadaň, který se zatím v probíhající sezoně neodlepil z posledního místa tabulky. Půjde tedy o souboj předposledního s posledním a oba týmy jistě do zápasu dají veškeré své síly a um, aby se nastartovaly k lepším výsledkům. Trhači zatím mají na svém kontě jediný bod za domácí prohru s Chomutovem po samostatných nájezdech. Skoré 10:44 svádí možná k lehkému podcenění, ale tým Kadaně má ve svém kádru kromě mladých i protřelé hokejisty s extraligovými zkušenostmi např. Chomutova a Karlových Varů. Momentálně v týmu působí i nám z minulé sezony dobře známý Michal Hotěk. I v minulosti velký počet členů současného sokolovského áčka v Kadani hrálo. Jedná se o Ondřeje Kuchaře, Tomáše Kvapila, Petra Přindiše, Patrika Kadeřávka, Jana Tomečka, Martina Osmíka, Pavla Kuběnu, Jakuba Vránu, Jaromíra Kverku, Matěje Zadražila i Tomáše Rohana

I díky poloze obou měst oblékla oba dresy i spousta hráčů předchozí generace. Do první ligy v roce 1998 pomohli Kadani i hokejisté, kteří dříve či později hráli v Baníku – Marcel Kučera, Rudolf Mudra, Michal Jäger, Bronislav Píša, Petr Vogeltanz, Jiří Novotný.

Zatím nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Roman Chlouba (2+3). Podílel se tedy na polovině kadaňských gólů. Zajímavostí je rovněž, že generálním manažerem a trenérem týmu Kadaně je Petr Klíma. Toto jméno netřeba dlouze představovat. Vynikající útočník, a hlavně střelec z 80.a 90.let, který odehrál 13 sezon v NHL např. týmech Detroitu, Tampy Bay a Edmontonu.

Zveme vás ve středu od 18.00 na sokolovský zimní stadion, protože vaše podpora mužstvu Baníku bude potřeba a pevně doufáme, že vytvoříte atmosféru, v níž si náš tým dojde pro své druhé letošní vítezství.

Krátké zprávy
...více informací o akci najdete ZDE. 
... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).