Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
2.10. 2019 | A-tým | Redakce
Baník v derby přivítá Kadaň

Baník v derby přivítá Kadaň

Ve středu 2.října čeká naše A-mužstvo další domácí střetnutí, tentokráte přivítáme souseda, nejen co se geografické polohy týče, ale také umístěním v tabulce Chance ligy.

Na sokolovský led zavítá tým SK Trhači Kadaň, který se zatím v probíhající sezoně neodlepil z posledního místa tabulky. Půjde tedy o souboj předposledního s posledním a oba týmy jistě do zápasu dají veškeré své síly a um, aby se nastartovaly k lepším výsledkům. Trhači zatím mají na svém kontě jediný bod za domácí prohru s Chomutovem po samostatných nájezdech. Skoré 10:44 svádí možná k lehkému podcenění, ale tým Kadaně má ve svém kádru kromě mladých i protřelé hokejisty s extraligovými zkušenostmi např. Chomutova a Karlových Varů. Momentálně v týmu působí i nám z minulé sezony dobře známý Michal Hotěk. I v minulosti velký počet členů současného sokolovského áčka v Kadani hrálo. Jedná se o Ondřeje Kuchaře, Tomáše Kvapila, Petra Přindiše, Patrika Kadeřávka, Jana Tomečka, Martina Osmíka, Pavla Kuběnu, Jakuba Vránu, Jaromíra Kverku, Matěje Zadražila i Tomáše Rohana

I díky poloze obou měst oblékla oba dresy i spousta hráčů předchozí generace. Do první ligy v roce 1998 pomohli Kadani i hokejisté, kteří dříve či později hráli v Baníku – Marcel Kučera, Rudolf Mudra, Michal Jäger, Bronislav Píša, Petr Vogeltanz, Jiří Novotný.

Zatím nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Roman Chlouba (2+3). Podílel se tedy na polovině kadaňských gólů. Zajímavostí je rovněž, že generálním manažerem a trenérem týmu Kadaně je Petr Klíma. Toto jméno netřeba dlouze představovat. Vynikající útočník, a hlavně střelec z 80.a 90.let, který odehrál 13 sezon v NHL např. týmech Detroitu, Tampy Bay a Edmontonu.

Zveme vás ve středu od 18.00 na sokolovský zimní stadion, protože vaše podpora mužstvu Baníku bude potřeba a pevně doufáme, že vytvoříte atmosféru, v níž si náš tým dojde pro své druhé letošní vítezství.

Krátké zprávy
Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).