14.10. 2019 | Mládež | Kamila Dobřemyslová

TAKTO VYPADAL VÍKEND MLADÝCH BANÍKOVCŮ

JUNIOŘI

Mostečtí Lvi : HC Baník Sokolov 7:2

Branky: Pohanka, Patzelt (Navrátil)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Pohanka, Radaušer, Petretič, Navrátil, Patzelt, Prošek - Petrov, Blecha, Korčmaroš, Šťastný, Dimitrov, Hafijanič, Černý, Kala, Pašek, Fečo

Vyjádření trenéra: Jen diky brankáři skončilo utkání, jak skončilo. Zápas se nám vůbec nepovedl. Pity, chytal dobře,spoustu chyb hráčů napravil. Hráli jsme naivně, bez potřebných atributů, které jsou nutné, aby byl tým úspěšný. Hráči si to musí uvědomit.

13.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Draci Bílina 3:4

Branky: Korčmaroš (Dimitrov), Patzelt (Šťastný, Botoš), März (Botoš, Šťastný)

Sestava: Bíma, Pitoňák - Kursa, Pohanka, Houdek, Radaušer, Prošek, Navrátil, Patzelt - Botoš, Petrov, Blecha, Korčmaroš, März, Dimitrov, Hafijanič, Kala, Pašek, Šťastný

Vyjádření trenéra: Nedůrazný vstup domácího týmu do utkání poznamenal celý dnešní duel. Spousta neproměněných šancí a několik chyb v obranné hře na straně Baníku přinesla překvapivý výsledek.

DOROST

HC Tachov : HC Baník Sokolov 4:7

Branky: Horváth, Pastier (Ondrejka), Sipl (Horváth, Strnad), Rybár (Sipl), Horváth (Pastier), Sobotka, Sipl

Sestava: Král Schmid - Strnad, Jurča, Valta, Veverka, Pašek, Beran - Sobotka, Rybár, Remta, Sipl, Krnáč, Pejml, Ondrejka, Pastier, Neubert, Horváth

Vyjádření trenéra: Dvě třetiny jsme hráli koncentrovaně. Ve třetí třetině jsme polevili. Vítězství nás drží na postupové pozici. O konečném pořadí se rozhodne v posledním kole.

13.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Energie Karlovy Vary “B” 2:10

Branky: Krnáč (Remta), Pastier

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Jurča, Mlejnek, Valta, Veverka, Pašek - Remta, Sipl, Krnáč, Pejml, Ondrejka, Pastier, Neubert, Horváth, Sobotka

Vyjádření trenéra: Jen v první třetině se nám dařilo hrát vyrovnaně, od druhé byl soupeř lepší, důraznější v zakončení a opět jasně zvítězili.

9.třída

HC Baník Sokolov : HC Energie Karlovy Vary 1:6

Branky: Eismann (Sobotka)

Sestava: Zmrhal - Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran - Rybár, Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Holejšovský, Příplata, Doubek

Vyjádření trenéra: O osudu duelu rozhodla první třetina, ve které ustrašeně hrající domácí celkem čtyřikrát inkasovali. To se nakonec ukázalo jako velká škoda, protože soupeř rozhodně nebyl tolik silný, jak si možná někteří z hráčů Baníku před zápasem mysleli. Hosté totiž přijeli s hráči, kteří mají pevnou pozici v karlovarském "béčkovém" dorostu a za svou kategorii v sezoně už příliš nenastupují. Žákovská liga tak baníkovcům nabídla další zkušenost, tentokrát v nutnosti naučit se vypořádat s vlastním strachem a nervozitou.

8.třída

HC Baník Sokolov : HC Stadion Cheb 3:4

Branky: Hanek, Horvátová (Simet), Špiler

Sestava: Roller, Hüttl - Simet, Knap, Malý, Mähler - Šnicerová, Pavlík, Dobřemysl, Ott, Petrák,

Horvátová, Špiler, Telín, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: Tento zápas byl hodně vyrovnaný a bojovný, po celou dobu utkání jsme zápas vedli, bohužel jsme v závěru vlastními chybami darovali soupeři vítězství.

7.třída

HC Baník Sokolov : HC Energie Karlovy Vary 0:9

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Horváth, Palouš, Mähler, Sztolarik, Dobřemysl, Kalous, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: Po několika vydařených utkáních nastoupili hráči Baníku proti rivalům z Karlových Varů. Zápas se hrál v pátek, proto mohla Energie nastoupit v nejlepším možném složení, a to se nakonec projevilo i na konečném skóre. Průběh dění ovlivnil i fakt, že někteří klíčoví hráči Sokolova nenastoupili ve stoprocentním zdravotním stavu, Josef Botoš musel dokonce předčasně odstoupit. Nutno však podotknout, že zbylí hráči zůstali tentokrát daleko za očekáváním a po zápase tak v šatně neseděl nikdo, koho by trenéři mohli pochválit.

6.třída

HC Baník Sokolov : HC Stadion Cheb 1:3

Branky: Dulovec

Sestava: Čurlin - Herout, Ticháčková, Gregor, Hotárek, Šenkýř - Skála, Vyhnálek, Šedivec, Juříček, Makaj, Dulovec, Beran, Rybár

Vyjádření trenéra: V tomto zápase jsme byli o něco lepším týmem, hráli jsme pěkný hokej, bohužel jsme ale nedokázali proměnit gólové šance. Nakonec si tedy body odvezl tým soupeřů. Přesto jsem byl s výkonem týmu spokojený.

5.třída

HC Čerti Ostrov : HC Baník Sokolov

Sestava: Rajchrt, Švejda - Lexa, Bubenščikov, Bim, Ruml, Sipl, Večerník, Kukla, Pochyba, Švejda, Čáp, Oračko, Hirth, Bíba, Maňkoš

Vyjádření trenéra: 5. třída zajížděla k dalšímu mistrovskému utkání do Ostrova, za tamními Čerty. Ti zaskočili Baníkovce pekelným nasazením, z kterého neslevili do samotného konce. Náš tým držel se soupeřem krok pouze 1.třetinu, sice dokázal srovnat stav utkání z tr. střílení, ale pak už skórovali jen domácí. Přesto výkon obou našich brankářů jako jediný snesl pozitivní hodnocení, ostatní hráči zahráli hluboko pod svoje možnosti.

3.třída

HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb, HC Mariánské Lázně

Sestavy: Sokolov 1 : Vlach M.- Rosenkranz, Peter, Skála, Vlach J., Dvořák J, Dvořák M.

Sokolov 2: Fojtík - Veřtát, Vican, Berka, Gregor, Katriňák, Martin, Gossl, Teplý, Hendrych

Vyjádření trenéra: Třeťáci HCB sehráli svůj další turnaj na domácím ledě a bylo se na co dívat. Kluci poměřili svoje dovednosti s hokejisty z Chebu a M.Lázní. Celý turnaj se nesl v duchu fair play a byl okořeněný účastí několika dívek, dokonce i na postu brankáře.