Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
17.10. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Tomáš Kvapil ukončuje činnost v Baníku

Šestadvacetiletý obránce, kterého v poslední době trápila zranění, se do sestavy již nevrátí.

Po oboustranné dohodě byla ukončena činnost Tomáše Kvapila v HC Baník Sokolov. Obránce, kterého v poslední době trápila dlouhodobá zranění, nastupoval za Baník ve 4 sezonách. V letošní sezoně pak šestadvacetiletý odchovanec Loun zasáhnul pouze do dvou utkání.

Celkem Tomáš Kvapil odehrál za Baník celkem 73 utkání, ve kterých si připsal 4 góly a 8 asistencí.

Navždy bude Tomáš součástí zlatého týmu, kterému se podařilo po 22 letech postoupit do první ligy.

HC Baník Sokolov děkuje Tomášovi Kvapilovi za jeho služby a přeje mu úspěchy jak ve sportovním, tak především v osobním životě. Zároveň pak „Kvápovi“ přejeme pevné zdraví.

Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
Tréninky 25. 11. - 01. 12.
Zápasy - DOMA

Tréninky 18. 11.  - 24. 11.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Zápasy - VENKU
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde