17.10. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Tomáš Kvapil ukončuje činnost v Baníku

Šestadvacetiletý obránce, kterého v poslední době trápila zranění, se do sestavy již nevrátí.

Po oboustranné dohodě byla ukončena činnost Tomáše Kvapila v HC Baník Sokolov. Obránce, kterého v poslední době trápila dlouhodobá zranění, nastupoval za Baník ve 4 sezonách. V letošní sezoně pak šestadvacetiletý odchovanec Loun zasáhnul pouze do dvou utkání.

Celkem Tomáš Kvapil odehrál za Baník celkem 73 utkání, ve kterých si připsal 4 góly a 8 asistencí.

Navždy bude Tomáš součástí zlatého týmu, kterému se podařilo po 22 letech postoupit do první ligy.

HC Baník Sokolov děkuje Tomášovi Kvapilovi za jeho služby a přeje mu úspěchy jak ve sportovním, tak především v osobním životě. Zároveň pak „Kvápovi“ přejeme pevné zdraví.