17.10. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Ondřej Šafář na střídavé starty do Baníku

Řady Baníku rozšíří jeho odchovanec, jenž se bude v Sokolově rozehrávat po zranění.

Ondřej Šafář se vrací do Baníku. Mladý obránce, který má na svém kontě 52 zápasů v extralize, má do Sokolova vyřízeny střídavé starty z Karlových Varů. Zde v letošní sezoně zatím nenastoupil, neboť laboroval se zraněním. Nyní se tak bude rozehrávat v první lize.

Třiadvacetiletý odchovanec má odehráno i více než 100 zápasů v první lize. Ondřej za Baník zatím nastupoval ve druhé lize, a to v sezonách 2017/2018 a 2018/2019, kdy odehrál 30 zápasů s bilancí 5 gólů a 8 asistencí.

V dresu prvoligového Baníku to tak bude premiéra a Ondřej Šafář naváže na svého otce Dušana, který nastupoval v sokolovských barvách v první lize na začátku devadesátých let.