18.10. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Vyjádření Tomáše Kvapila k jeho konci v HC Baník Sokolov

Obránce Baníku po vzájemné dohodě ukončil své působení v HC Baník Sokolov.

Zdravím všechny,

Rád bych se také ke všemu vyjádřil, myslím si, že by to tak mělo být...

V první řadě bych Vám chtěl poděkovat. Klukům z A-týmu, fanouškům, partnerům Baníku, všem členům HC Baník Sokolov (realizačnímu týmu, trenérům mládeže, vedení, a dalším), a v neposlední řadě Karlu Mlejnkovi, za to, co jste pro hokej v Sokolově udělali, děláte a věřím, že dlouhou dobu dělat budete. Bylo to strašně moc práce a odměnou za tu odvedenou práci byl postup do 1.ligy po tolika letech. Teď Vás prosím jen o trpělivost, je to obrovský skok a není jednoduché se adaptovat na vyšší ligu, ale já věřím, že bojovností, trpělivostí a pílí to dřív nebo později kluci zlomí.

Teď už ke mně. Já jsem se rozhodl z osobních, a především zdravotních důvodů ukončit kariéru. Baník momentálně potřebuje hráče, kteří se budou rvát na ledě a bojovat za vítězství. To já bohužel Baníku, a vlastně ani žádnému jinému týmu, momentálně nemohu nabídnout. Proto jsem se rozhodl takto.

Ještě jednou všem děkuji a držím palce.

Tomáš Kvapil