MLADÍ BANÍKOVCI V TOMTO TÝDNU VÁLČILI TAKTO ...

JUNIOŘI

19.10.2019

HC Slovan Louny : HC Baník Sokolov 1:10

Branky: Kala (Hafijanič), Botoš (Černý), Korčmaroš (Troch, Mareček), Patzelt (Hafijanič, Mareček), März (Prošek), Troch (Mareček, Korčmaroš), Mareček (Korčmaroš, Troch), Kala (Hafijanič), Mareček (Korčmaroš), Prošek (Černý)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Petretič, Radaušer, Navrátil, Prošek, Patzelt - Botoš, Troch, Petrov, Mareček, Korčmaroš, März, Černý, Hafijanič, Kala

Vyjádření trenéra: Z posledních dvou utkání základní části, potřebujeme k jistotě dvě výhry, dnešní zápas jsme zvládli, byli jsme produktivní, zítra nás čeká Děčín. Je potřeba se připravit a odevzdat pro tým vše i v neděli.

20.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Děčín 9:1

Branky: Korčmaroš (Troch, Mareček), Troch (Korčmaroš, Pohanka), Černý (Botoš, Petrov), Troch (Korčmaroš, Mareček), Černý (Prošek, Botoš), Korčmaroš (Mareček, Troch), Mareček (Troch, Korčmaroš), Troch, Petrov (Mareček)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Pohanka, Petretič, Radaušer, Navrátil, Prošek, Patzelt - Botoš, Troch, Petrov, Mareček, Korčmaroš, März, Dimitrov, Hafijanič, Černý, Kala

Vyjádření trenéra: Dnešní výhrou jsme potvrdili postup do nástavby.Od prvního střídání jsme šli pro důležité body.Teď nás čeká přerozdělení skupin a kvalitní soupeři s tím souvisejí i kvalitní zápasy.

Dorost

20.10.2019

HC Stadion Cheb : HC Baník Sokolov 4:1

Branky: Kratochvíl (Ondrejka, Horváth)

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Jurča, Valta, Veverka, Beran - Remta, Sipl, Krnáč, Pejml, Kratochvíl, Ondrejka, Pastier, Neubert, Horváth

Vyjádření trenéra: Přímý souboj o postup do nástavby jsme prohráli, byl to souboj našich útočníků s gólmanem soupeře. I přes prohru jsme podali dobrý výkon, hráči dřeli. Škoda nevyužitych šancí.

9.třída

20.10.2019

HC Baník Sokolov : Rytíři Kladno 2:15

Branky: Šilhan, Halberštát (Sobotka, Holejšovský)

Sestava: Zmrhal - Malý, Pašek, Halberštát, Mähler - Rybár, Sobotka, Šilhan, Eismann, Holejšovský, Příplata, Doubek

Vyjádření trenéra: Ačkoliv je z výsledku patrná jednoznačná dominance hostujícího týmu, postavilo se tentokrát proti hráčům Baníku i štěstí. Oproti prvnímu měření sil z úvodu sezony byli totiž domácí hostům tentokrát důstojnějším soupeřem, ale hlavně v první třetině inkasovali několik smolných branek. Od půlky zápasu se projevila jednoznačná početní i fyzická převaha kladenského týmu, který měl soupisku poskládanou pouze z hráčů ročníku 2005 (Sokolov měl převahu o rok mladších hráčů), kdy docházelo jen k navyšování konečného skóre.

8.třída

19.10.2019

HC Čerti Ostrov : HC Baník Sokolov 2:6

Branky: Mlejnek (Sobotka), Hanek, Hanek (Petrák), Beran (Dobřemysl), Hanek (Petrák), Špiler (Sobotka)

Sestava: Roller - Simet, Knap, Pavlík, Mlejnek, Beran - Ott, Petrák, Dobřemysl, Špiler, Botoš, Telin, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: V tomto zápase měli kluci od začátku převahu. Nejvíce se jim povedla druhá třetina, ve které se jim podařilo vstřelit domácímu týmu čtyři góly. Kdyby proměnili všechny gólové šance, skóre by bylo mnohem vyšší. Přestože ve třetí třetině kluci polevili, odvezli si domů zaslouženě tři body.

20.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Mariánské Lázně 5:6

Branky: Petrák (Sobotka), Simet (Špiler), Hanek (Telin), Simet, Ott (Sobotka)

Sestava: Roller - Simet, Knap, Pavlík, Mlejnek - Šnicerová, Ott, Petrák, Horvátová, Špiler, Telin, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: Dnešní zápas starších žáků proti Mariánským Lázním byl velmi vyrovnaný. Bohužel se nám nevydařil začátek, ve kterém jsme dostali nešťastný gól. Další dvě třetiny byly vyrovnané jak silami, tak vstřelenými brankami. Nakonec jsme o onu první branku výsledkem 5:6. Přesto bylo vidět, že kluci do zápasu dali všechny své síly.

7.třída

20.10.2019

HC Baník Sokolov : Rytíři Kladno 3:3

Branky: Horváth (Skála), Mähler (Horváth), Palouš (Horváth)

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Skála, Horváth, Palouš, Mähler, Sztolarik, Dobřemysl, Kalous, Botoš

Vyjádření trenéra: Po výkonnostním výpadku z předchozího utkání proti Karlovým Varům navázali hráči Baníku na slušné výkony z předchozích zápasů. Nebýt polevení ve druhé třetině a neproměňování šancí, bylo v silách domácích v utkání zvítězit a oplatit tak hostům porážku z prvního kola.

6.třída

19.10.2019

HC Čerti Ostrov : HC Baník Sokolov 3:6

Branky: Šedivec, Bavor (Juříček, Makaj), Vyhnálek (Křivka, Ticháčková), Dulovec (Šenkýř), Gregor, Dulovec

Sestava: Čurlin - Herout, Ticháčková, Gregor, Hotárek, Šenkýř - Vyhnálek, Šedivec, Juříček, Křivka, Bavor, Makaj, Dulovec, Beran

Vyjádření trenéra: Do první třetiny vstoupili kluci nabuzení, s chutí zápas vyhrát. Tato třetina se ji podařila, soupeře se jim dařilo přehrávat. Ve druhé třetině bohužel polevili, přizpůsobili svou hru a bojovnost hře soupeře. Po přestávce se ale nakonec vzpamatovali a pokračovali se stejným nadšením do hry, s jakým začali. Nakonec byli za svůj výkon pochváleni.

20.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Mariánské Lázně 8:4

Branky: Šedivec (Vyhnálek), Bavor (Herout), Šedivec, Beran, Makaj (Bavor), Vyhnálek (Šedivec), Dulovec, Herout

Vyjádření trenéra: V tomto zápase měli kluci nad soupeřem herní převahu. V prvních dvou třetinách se hrálo převážně na soupeřovu branku. Přestože jsme neproměnili všechny šance, obě třetiny jsme vyhráli. Ve třetí třetině začali klukům docházet síly, soupeř se snažil, a tak tato třetina skončila remízou. Za zasloužený výsledek 8:4 zaslouží kluci pochvalu.

4.třída

19.10.2019

HC Baník Sokolov 1, HC Baník Sokolov 2, HC Rebel Nejdek HC Čerti Ostrov

Sestava: HC Baník Sokolov 1 : Václav - Kašpar, Berger, Gašparík, Kuplent, Peter, Urbich, Dvořák, Rosenkranz

HC Baník Sokolov 2 : Vaidiš - Fiala, Čáp, Pochyba, Landa, Vlach, Štěrba, Šenkýř, Szabó

Vyjádření trenéra: Velmi povedený turnaj odehráli oba naše týmy na zimním stadionu v Ostrově. Kluci předváděli na danou kategorii velmi líbivý hokej, který musel přítomné bavit. Byl bojovný, týmový, okořeněný góly. V závěru turnaje došlo i na baníkovské derby, a ač měl zápas svého vítěze, po utkání si hráči zakřičeli společně.