22.10.2019

Slovan Ústí nad Labem : HC Baník Sokolov 4:5

Branky: Holejšovský, Šilhan, Holejšovský (Šilhan), Kvasňovský, Sobotka (Malý)

Sestava: Zmrhal, Roller - Malý, Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran, Mähler - Rybár, Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Příplata, Doubek

Vyjádření trenéra: Na ledě nejvzdálenějšího soupeře soutěže předvedli baníkovci zatím nejlepší výkon sezony, kdy nejprve po první části vyhrávali 2:0 ze svého pohledu, nicméně ve třetí třetině soupeř dvakrát srovnal, aby pak v úvodu třetího dějství vývoj otočil. Čtvrtá branka však sokolovské hráče nezlomila. V 55. minutě Kvasňovský po krásné individuální akci nejprve srovnal, aby o minutu později Adam Sobotka vítěznou trefou zajistil pro hosty zisk plného počtu bodů. Sokolovští tak po několika rozpačitých utkání z úvodu soutěže postupně dohánějí ligové tempo a k několika málo jednotlivcům, kteří od počátku snášejí vyšší herní rychlost, se přidávají další hráči.

27.10.2019

HC PZ Kladno : HC Baník Sokolov 0:2

Branky: Sobotka A. (Holejšovský), Pašek (Eismann, Rybár)

Sestava: Zmrhal, Roller - Malý, Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran, Mähler - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Sobotka R., Doubek

Vyjádření trenéra: Utkání bylo velmi vyrovnané, na obou stranách byla vidět velká bojovnost a obětavost pro tým a to u všech hráčů, včetně gólmana. Štěstí bylo nakonec na naší straně, podařilo se nám vstřelit jediné dvě branky zápasu a tento vyrovnaný zápas zaslouženě vyhrát.

7.třída

22.10.2019

Slovan Ústí nad Labem : HC Baník Sokolov 7:3

Branky: Moulis (Botoš), Palouš (Botoš), Horváth (Skála)

Sestava: Novák, Čurlin - Herout, Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Skála, Horváth, Šedivec, Palouš, Sztolarik, Dobřemysl, Kalous, Mähler, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: Utkání se hrálo v týdnu, proto do něj mohlo zasáhnout i několik hráčů, kteří nastupují za 6. třídu. Poprvé v sezoně tak sokolovští nastoupili ve třech kompletních formacích. Úvod zápasu vyšel hostům výborně, když ve čtvrté minutě vedli už o dvě branky. Poté však jejich výkon značně polevil, domácí se dostali postupně do hry a zvládli snížit na rozdíl jediného gólu. Druhá třetina byla z pohledu Baníku naprosto katastrofální - aktivita se úplně vytratila a Ústí čtyřmi brankami zadělalo baníkovcům na debakl. O přestávce trenéři k hráčům důrazně promluvili, přičemž pětice z nich sledovala úvod třetího dějství pouze z lavičky náhradníků. Výsledkem byl rychlý gól Adama Horvátha hned v prvním střídání. Po opětovném zapojení všech hráčů ovšem bojovnost znovu poklesla a domácí tak dvěma dalšími brankami účet zápasu uzavřeli. Malým pozitivem byl pouze výkon některých šesťáků, naopak velkým zklamáním byla prezentace několika jedinců, kteří hrají stabilně za sedmou třídu a herně by jí měli táhnout.

27.10.2019

HC PZ Kladno : HC Baník Sokolov 1:13

Branky: Dobřemysl (Mähler), Dobřemysl, Mähler (Dobřemysl), Palouš, Sztolarik, Hanek, Mähler, Palouš (Horváth), Horváth (Mähler), Dobřemysl (Mähler), Dobřemysl (Nešvera, Moulis), Hanek (Dobřemysl), Dobřemysl (Moulis)

Sestava: Švejda - Kohout, Nešvera - Moulis, Horváth, Palouš, Sztolarik, Dobřemysl, Kalous, Mähler, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: V tomto zápase jsme měli jasnou převahu. Kluci byli do hry zapálení a snažili se. Jediný gól, který skončil v naší brance jsme dostali v první třetině. Přesto byly první a druhá třetina tohoto utkání v naší jednoznačně v naší režii. Ve třetí třetině kluci hodně kombinovali, hráli pěkný hokej, přesto bylo skóre této třetiny nejnižší. Všichni ale bojovali v rámci svých sil, snaha byla nepřehlédnutelná.

6.třída

26.10.2019

HC Tachov : HC Baník Sokolov 4:2

Branky: Beran (Skála), Gregor

Sestava: Novák, Čurlin - Herout, Ticháčková, Gregor, Hotárek, Šenkýř, Bauer - Skála, Vyhnálek, Šedivec, Beran, Křivka, Bavor, Makaj, Dulovec, Rybár

Vyjádření trenéra: Zápas byl velice vyrovnaný. Oba týmy daly do zápasu vše, co umí, rychlost, dravost a hokejové dovednosti. První třetina vyšla vítězně pro domácí, kdy se jim po několika šancích podařilo vstřelit první branku. Druhá třetina byla spíše v naší režii, podařilo se nám vyrovnat. Ve třetí třetině nám ale začaly docházet síly a přestože kluci bojovali, domácím se podařilo vstřelit dvě branky a zápas vyhrát. I tak musím kluky pochválit za bojovnost a nasazení.

5.třída

27.10.2019

HC Baník Sokolov, HC Energie K.Vary, HC Stadion Cheb

Sestava: Rajchrt - Gregor, Lexa, Ruml, Švejda, Kukla, Bíba, Hirth, Fiala, Schmidtgen, Slavík, Oračko, Sipl, Bim

Vyjádření trenéra: Ročník 2009 přivítal na ledě soupeře z K.Varů a Chebu, mohli tak využít domácího prostředí k reparátu z posledního měření sil v K.Varech.

V zápase s K.Vary si vytvořili svojí hrou dvoubrankový náskok a předváděli velmi slušný výkon. Pak díky individuálním chybám, faulům dovolili soupeři nejen snížit ale jít do vedení. Naši sice ještě korigovali, ale soupeř své vedení navyšoval. Baníkovci nebyli horším týmem, poměr střel byl vyrovnaný 29:31, ale v proměňování šancí byly lepším Energetici.

V druhém zápase Baníkovci předvedli dobrý hokej až ve třetí třetině, a to na vítězství v zápase nemůže stačit.

3.třída

26.10.2019

HC Energie K.Vary 1, Hc Energie 2, HC Baník Sokolov 1, HC Baník Sokolov 2

Sestava: HC Baník Sokolov 1: M.Vlach - J.Vlach, Skála,M.Dvořák, Gregor, Katriňák, Martin, Vican

HC Baník Sokolov 2 : Fojtík - Peter, Egon, J.Dvořák, Berka, Góssl, Veřtát, Hendrych

Vyjádření trenéra: V dalším turnaji "třetáci" (ročník 2011) zavítali na led HC Energie. Naše 2 týmy si poměřily své dovednosti s 2 týmy domácích, nutno podotknout, že v barvách Baníku nastoupilo i 8 hráčů ročníku 2012 vč. obou brankářů. Za to domácí byli komplet pouze z ročníku 2011. Přes věkový handicap naši kluci podali velmi bojovný výkon a v zápasech hraných na 3x15 min. podali výkony, za které si zasloužili pochvalu. K vidění byly z jejich strany velmi líbivé akce. Pro trenéry bylo zásadní, že kluci mají pro hru zápal a jdou do boje srdnatě.