31.10. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Osmík s Bečvářem hodnotí zápas ve Frýdku

Martinu Osmíkovi a Janu Bečvářovi se podařilo rozvlnit síť v domácí brance. Sokolov se přesto vrací z opačného konce České republiky s prázdnou.

Jak bys zhodnotil utkání s Frýdkem? Po delší době se vám podařilo vstřelit více jak 2 góly, navíc využitá přesilová hra...
Osmík: Před zápasem jsme si řekli, že z Frýdku chceme odvést body. Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale bohužel díky naší nedisciplinovanosti a velice špatné druhé třetině, se nám to nepovedlo a jeli jsme domů s prázdnou. Je dobré, že venku vystřelíte 3 góly, využijete 2 přesilové hry, ale těch gólů mělo být mnohem více, protože šancí jsme měli spousty.

Bečvář: První třetinu jsme hráli vyrovnaný hokej, trošku nás oslabila čtyři vyloučení a góly Frýdku z přesilovky. Druhou část jsme nehráli dobře a soupeř toho využil, když odskočil na 4:1. Do závěrečné třetiny jsme chtěli vlítnout, povedlo se nám rychle snížit a využít přesilovou hru, ale na body jsme nedosáhli.

Znovu vás čeká dvojzápas na domácím ledě, kolik bodů byste chtěli získat?
Osmík: Samozřejmě chceme vyhrát oba zápasy a nejlépe za plný počet. Uděláme pro to maximum!

Bečvář: Doma v sobotu nás čeká Havířov a po reprezentační pauze Litoměřice. Budeme chtít z obou zápasů, aby body zůstaly doma.

Jaká je atmosféra v kabině?
Osmík: Tak není příjemné, když se prohrává, ale my se musíme semknout, makat a udělat teď v sobotu všechno proto, abychom vyhráli a nálada byla o něco lepší!

Bečvář: Atmosféra v kabině po třech prohraných utkáních, ze kterých máme skóre 5:18 samozřejmě není úplně ideální. Nesmíme se nechat stáhnout dolů a budeme makat, abychom získávali body do tabulky.

Díky za rozhovor!
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.