Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
31.10. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Osmík s Bečvářem hodnotí zápas ve Frýdku

Martinu Osmíkovi a Janu Bečvářovi se podařilo rozvlnit síť v domácí brance. Sokolov se přesto vrací z opačného konce České republiky s prázdnou.

Jak bys zhodnotil utkání s Frýdkem? Po delší době se vám podařilo vstřelit více jak 2 góly, navíc využitá přesilová hra...
Osmík: Před zápasem jsme si řekli, že z Frýdku chceme odvést body. Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale bohužel díky naší nedisciplinovanosti a velice špatné druhé třetině, se nám to nepovedlo a jeli jsme domů s prázdnou. Je dobré, že venku vystřelíte 3 góly, využijete 2 přesilové hry, ale těch gólů mělo být mnohem více, protože šancí jsme měli spousty.

Bečvář: První třetinu jsme hráli vyrovnaný hokej, trošku nás oslabila čtyři vyloučení a góly Frýdku z přesilovky. Druhou část jsme nehráli dobře a soupeř toho využil, když odskočil na 4:1. Do závěrečné třetiny jsme chtěli vlítnout, povedlo se nám rychle snížit a využít přesilovou hru, ale na body jsme nedosáhli.

Znovu vás čeká dvojzápas na domácím ledě, kolik bodů byste chtěli získat?
Osmík: Samozřejmě chceme vyhrát oba zápasy a nejlépe za plný počet. Uděláme pro to maximum!

Bečvář: Doma v sobotu nás čeká Havířov a po reprezentační pauze Litoměřice. Budeme chtít z obou zápasů, aby body zůstaly doma.

Jaká je atmosféra v kabině?
Osmík: Tak není příjemné, když se prohrává, ale my se musíme semknout, makat a udělat teď v sobotu všechno proto, abychom vyhráli a nálada byla o něco lepší!

Bečvář: Atmosféra v kabině po třech prohraných utkáních, ze kterých máme skóre 5:18 samozřejmě není úplně ideální. Nesmíme se nechat stáhnout dolů a budeme makat, abychom získávali body do tabulky.

Díky za rozhovor!
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
Tréninky 25. 11. - 01. 12.
Zápasy - DOMA

Tréninky 18. 11.  - 24. 11.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Zápasy - VENKU
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde