Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.11. 2019 | Mládež | Tomáš Bouda
Mládež odehraje víkendové zápasy s podporou svých patronů

Hráči A-týmu jdou o víkendu do boje! Ne, nehraje prvoligový A-tým, ale někteří hráči absolvují i tak mistrovské zápasy. Odstartoval totiž projekt Patronů.

Před několika týdny si všechny mládežnické týmy Baníku (kromě juniorky) vybraly své patrony z řad hráčů A-týmu. Jako první si volila základna a volba padla dle předpokladů na Petra Přindiše, ale výběru se dočkali i Matěj Zadražil, Patrik Michálek, Michael Čejka, Petr Vodička, Jakub Vrána nebo Tomáš Rohan. Mladí baníkovci tak volili buď odchovance klubu či hráče, kteří jsou z regionu.

Tento týden, při reprezentační přestávce, pak nastává první příležitost, kdy se hráči A-týmu zapojují do tréninku mládežnických kategorií, kde absolvují jak přípravu na ledě, tak i na suchu. A hokejisté prvoligového Baníku se zapojili s plnou vervou. Pro Michaela Čejku či Patrika Michálka se rozhodně nejedná o novinku, nýbrž tito hráči s mládeží vypomáhají jako trenéři. Ale i ostatní prokázali, že práce s mládeží jim není cizí.

Hráče tréninky s naší mládeží baví. A platí to i obráceně. Malí baníkovci trénují s obrovským nasazením a chtějí se před svými vzory předvést. A o pozitivní motivaci jde především. Prvoligoví hráči pak svým mladším následovníkům přinášejí i prvky ze svých tréninků a pomáhají i svými radami. A nejinak tomu bude i o následujícím víkendu, kdy se hráči A-týmu postaví spolu s trenéry na střídačky a budou koučovat zápasy sokolovské mládeže. Hokejisté A-týmu se zapojí i do předzápasové přípravy a svými radami přispějí i během přestávek mezi třetinami.

A-tým je sokolovské mládeži opět blíže…

(Více o projektu Patroni přineseme v následujících dnech.)

Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
Tréninky 25. 11. - 01. 12.
Zápasy - DOMA

Tréninky 18. 11.  - 24. 11.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Zápasy - VENKU
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde