12.11. 2019 | Mládež | Kamila Dobřemyslová

DOROST

10.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Tachov 3:4

Branky: Jurča (Valta), Krnáč (Kratochvíl), Pejml (Valta, Krnáč)

Sestava: Schmid - Strnad, Jurča, Mlejnek, Valta, Veverka - Rybár, Sipl, Krnáč, Pejml, Kratochvíl, Pastier, Neubert, Blecha

Vyjádření trenéra: Neproměněné šance a zbytečné vyloučení, tím jsme utkání prohráli.

9.třída

9.11.2019

Mostečtí lvi : HC Baník Sokolov 3:7

Branky: Salva (Mlejnek), Holejšovský (Eismann), Kvasňovský (Šilhan), Sobotka (Rybár), Rybár (Beran), Holejšovský (Eismann), Mähler (Mlejnek)

Sestava: Zmrhal - Malý, Mlejnek, Halberštát, Beran, Mähler - Rybár, Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Doubek

Vyjádření trenéra: Prosadit se proti nepříjemnému soupeři, navíc na velmi malém hřišti, byl pro baníkovce zpočátku velký problém. Zlom nastal ve druhé třetině, kdy domácí inkasovali dvě branky, naopak sokolovský brankář Zmrhal všechny jejich příležitosti pochytal. V poslední části už na obou stranách docházely síly, ovšem o něco více jich měli hráči Baníku. Ti tak postupně navyšoval své skóre, dvakrát se ale prosadil i Most. Černou skvrnou pak byla potyčka během závěrečného podávání rukou, kdy domácí opět, podobně jako v předchozím utkání, neovládli své emoce a sokolovské hráče nejprve slovně, poté i fyzicky napadli.

7.třída

9.11.2019

Mostečtí lvi : HC Baník Sokolov 4:10

Branky: Botoš, Mähler (Horváth), Nešvera, Hanek (Dobřemysl), Mähler (Palouš, Botoš), Sztolarik, Mähler (Dobřemysl), Hanek, Dobřemysl (Hanek), Palouš (Nešvera)

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Skála, Horváth, Šedivec, Palouš, Sztolarik, Dobřemysl, Mähler, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: Zápas s Mostem měl prakticky stejný scénář, jako tomu bylo v předchozím měření sil v rámci prvního kola v Sokolově. Ačkoliv by se z konečného výsledku mohlo zdát, že sokolovští hokejisté jasně dominovali, realita byla odlišná. Byli to především domácí, zejména jejich první útok, kteří byli velmi aktivní a v průběhu zápasu si vypracovali velké množství vyložených šancí. Buď ale netrefovali branku, nebo jim stál v cestě skvěle chytající brankář Novák. Produktivita baníkovců byla o poznání vyšší, proto se nakonec mohli radovat z cenného vítězství nad kvalitním soupeřem.

5.třída

10.11.2019

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb

Sestava: Rajchrt, Švejda- Gregor,Bubensčikov, Bíba, Bim, Ruml, Sipl, Kukla,Beran, Slavík, Švejda, Večerník, Oračko, Slavík, Hirth, Schmidtgen

Vyjádření trenéra: Do zápasu jsme nastoupili na 3 kompletní pětky, ale pro některé hráče byly hráčské posty novinkou, takže z to pramenil určitý chaos na ploše. Dost akci na bránu soupeře jsme si zhatili ofsajdy. Stále máme rezervy v nasazení do zápasu, nekomunikaci během hry, kdy hráči se mezi sebou spíše hádají. Nelze jim upřít rychlost bruslení, tím soupeře předčili, ale vedení puku a řešení situací 1-1 bylo u některých hráčů slabší. Patron týmu Patrik Michalek hráčům předal po zápase své postřehy a doufejme, že si je hráči vezmou za své.