17.11. 2019 | Mládež | Zdeněk Plachý
Dalším patronem malých baníkovců je Matěj Zadražil

Trénink na suchu i na ledě absolvoval s mládeží i Matěj Zadražil.

Matěj Zadražil vstřelil na ledě Prostějova oba góly Baníku, urostlý 25letý útočník má na svém kontě přes třicet zápasů v extraligovém dresu, v Chance lize odehrál další stovku duelů. V mateřském klubu je teď patronem kategorie ročníku narození ročníku 2007/ 2008, se kterým se ostatně objevil také na ledě. "Já jsem rád, že si mě děti vybrali za patrona a myslím si, že jsme si trénink užili, jak děti, tak i já," říká hráč, který nastupuje v Chance lize v sokolovském dresu s číslem 88.

Stejně jako pro malé hokejisty i pro "Dráhu" byl společný trénink novinkou. "Absolvoval jsem vůbec první trénink jako trenér a myslím si, že to bylo v pohodě. Dokonce jsem měl na starost posilovnu, tak doufám, že si z toho děti něco vzali," přeje si Matěj Zadražil.

Víkendového utkání svých nových "kámošů" z ročníku 2007 -2008 se ale nezúčastnil. "Bohužel, pro marodku soupeře se zápas zrušil," vysvětluje na závěr útočník našeho A - mužstva, který ale zase za mladými nadějemi Baníku na trénink i zápas zamíří.