VÍKEND BANÍKOVCŮ VYPADAL TAKTO ...

JUNIOŘI

15.11.2019

HC Stadion Litoměřice : HC Baník Sokolov 3:4

Branky: Mareček (Troch, Valta), Patzelt (Dimitrov), Fečo (Radaušer, Kursa), Fečo

Sestava: Pitoňák - Kursa, Radaušer, Valta, Stangar, Petretič, Patzelt - Remta, Mareček, Troch, Kassal, Blecha, Dimitrov, Hafijanič, Petrov, Pašek, Fečo

Vyjádření trenéra: Utkání mělo dobrou kvalitu,soupeř byl hodně aktivní,pohybem si vytvářel šance. Pity nás hlavně v první třetině podržel. O první přestávce jsme si k tomu něco řekli, kluci přidali a hra se vyrovnala. Bylo to o gólu na víc a ten jsme dali my. Takový vykon bychom měli přenést do dalších zápasů.

17.11.2019

HC Baník Sokolov : Mostečtí Lvi 5:2

Branky: Patzelt (Kursa, Pašek), Kassal (Fečo, Remta), Korčmaroš (Troch, Kursa), Hafijanič (Pašek), Fečo (Kassal)

Sestava: Pitoňák - Kursa, Radaušer, Valta, Stangar, Prošek, Patzelt - Korčmaroš, Remta, Mareček, Troch, Kassal, Petrov, Blecha, Dimitrov, Hafijanič, Pašek, Fečo

Vyjádření trenéra: -

9.třída

15.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Verva Litvínov 2:11

Branky: Salva, Malý (Eismann)

Sestava: Zmrhal - Malý, Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran, Mähler - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Sobotka R., Doubek

Vyjádření trenéra: Proti úřadujícímu mistru republiky a zároveň nejlepšímu celku dosavadního průběhu soutěže nastoupili domácí s chutí porvat se o konečný výsledek, což se zhruba do začátku třetí třetiny projevilo na výsledkové tabuli, kdy svítil stav 1:5 pro hosty. Obraz hry byl při tom ze strany Sokolova o poznání důstojnější, než v prvním měření sil v Litvínově. Zkrat ale přišel ve třetí třetině, kterou hosté ovládli v poměru 6:1 z jejich pohledu, nutno ovšem podotknout, že v některých případech skórovali i celkem se štěstím. To potvrdil i trenér hostů Ivo Prorok, který baníkovcům vysekl hlubokou poklonu za pokrok, který od prvního utkání udělali.

8.třída

16.11.2019

HC Rebel Město Nejdek : HC Baník Sokolov 6:4

Branky: Bachar (Botoš), Sobotka, Sobotka (Pavlík, Petrák), Sobotka (Pavlík)

Sestava: Roller, Hüttl - Simet, Knap, Mlejnek, Beran, Bachar - Horváth, Pavlík, Ott, Petrák, Salva, Botoš, Telin, Sobotka

Vyjádření trenéra: Utkání bylo velmi vyrovnané. První třetinu jsme uhráli remízu, v dalších dvou třetinách jsme prohráli pouze o jedinou branku. Kluky musím pochválit za snahu a bojovnost. Do celého utkání, vložili všechny své síly a dovednosti.

17.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Energie Karlovy Vary “B” 8:7

Branky: Šilhan (Bachar), Simet (Mähler), Šilhan (Knap, Hanek), Mähler (Šilhan), Hanek (Dobřemysl, Mähler), Knap, Sobotka, Bilhan (Mähler)

Sestava: Hüttl - Simet, Knap, Malý, Mähler - Šilhan, Pavlík, Dobřemysl, Ott, Petrák, Telin, Bachar, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: Velmi vyrovnaný zápas, ve kterém se kluci snažili rozložit síly do všech třetin. První třetina vyrovnaná, druhou jsme o jednu branku prohráli, do třetí jsme dali všechny síly, které zbývaly. A povedlo se. Kluci zaslouženě vyhráli a patří jim pochvala za dynamiku, bojovnost a nasazení, se kterým do zápasu šli.

7.třída

15.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Verva Litvínov 4:3

Branky: Dobřemysl (Moulis), Hanek (Dobřemysl), Horváth (Nešvera), Botoš

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Skála, Horváth, Šedivec, Palouš, Sztolarik, Dobřemysl, Mähler, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: První třetina byla ze strany domácích katastrofální, proto se v ní hosté dvakrát zaslouženě prosadili a nic nenasvědčovalo tomu, že by sokolovští hráči vzhledem ke svému přístupu měli být pro hosty překážkou na cestě k vítězství. Od druhé dvacetiminutovky bylo však na straně hokejistů Sokolova znát mnohem vyšší nasazení, které vygradovalo v závěrečném dějství. Horváth nejprve ve 48. minutě srovnal na 3:3, aby pak Botoš po zkušeně provedeném trestném střílení hosty definitivně připravil o bodový zisk. Za obrat v náročném zápase patří domácím pochvala, z výkonu v první třetině se však musí hráči poučit.

6.třída

16.11.2019

HC Rebel Město Nejdek : HC Baník Sokolov 1:12

Branky: Bavor, Herout (Šenkýř), Beran (Vyhnálek), Ticháčková (Dulovec), Šedivec (Skála), Šedivec (Gregor), Šenkýř, Vyhnálek (Šedivec), Šenkýř (Dulovec), Šedivec (Vyhnálek, Skála), Skála (Šedivec, Vyhnálek), Bavor (Hotárek)

Sestava: Čurlin, Švejda - Herout, Ticháčková, Gregor, Hotárek, Šenkýř - Skála, Vyhnálek, Šedivec, Juříček, Bavor, Makaj, Dulovec, Beran

Vyjádření trenéra: V tomto zápase nás čekal slabší soupeř. Od začátku jsme měli herní převahu, což se odrazilo v konečném výsledku. Kluci herně kombinovali, snažili se přihrávat a hrát hokej tak, jak je učíme. Oceňuji kombinační hru, nikdo nehrál sám na sebe, kluci ukázali, že jsou tým.

17.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Energie Karlovy Vary “B” 4:5

Branky: Dulovec (Moulis), Nešvera (Šedivec), Mähler (Moulis), Vyhnálek (Bavor, Bauer)

Sestava: Novák, Čurlin - Herout, Ticháčková, Gregor, Hotárek, Šenkýř, Bauer, Nešvera - Moulis, Skála, Vyhnálek, Šedivec, Beran. Bavor, Makaj, Dulovec, Mähler

Vyjádření trenéra: Velmi vyrovnané utkání, které bohužel skončilo ve prospěch soupeře, pouze s rozdílem jednoho gólu. Kluci se snažili držet krok se soupeřem, a za hru, kterou dnes na ledě předvedli, zaslouží velikou pochvalu.

4.třída

16.11.2019

HC Baník Sokolov - HC Mariánské Lázně, Rebel Nejdek, HC Energie Karlovy Vary

Sestava: Václav - Pochyba, Dvořák, Berger, Fiala, Kašpar, Bubenščikov, Peter, Čáp

Vyjádření trenéra: Baníkovci na sobotním turnaji v M.Lázních postupně poměřili své dovednosti s vrstevníky z Nejdku, M.Lázní a K.Varů. V úvodním utkání s Nejdkem dobře bruslili, výborně kombinovali a svého soupeře přehrávali což i brankově potvrdili. V druhém utkání s domácími, ač dál pokračovali v dobrém výkonu, těsně prohráli. Zřejmě si pak nervozita pohrála s jejich hlavami, takže půlku zápasu s Energetiky se hledali, v druhé polovině zabrali, skóre otočili ve svůj prospěch a utkání dovedli do vítězného konce.

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb, HC Energie K.Vary, HC Čerti Ostrov

Sestava: Vaidiš - Urbich, Vlach, Štěrba, Franc, Kuplent, Landa, Veřtát, Rosenkranz

Vyjádření trenéra: Turnaj hraný ve stejný den jako u druhého týmu 4.třídy, tentokrát v Chebu, odehráli z poloviny hráči ročníku 2010 a z poloviny ročníku 2011. Kluci podali bojovný výkon, rozhodně nic nevypustili a někteří z nich sbírali své první zkušenosti v jiném hracím modelu než sami hrají ve 3.třídě.