21.11. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Kuběna a Michálek: Kadaň potrestala naše vyloučení

Pavel Kuběna s Patrikem Michálkem hodnotí utkání s Kadaní.

Jak bys zhodnotil utkání s Kadaní?

Pavel Kuběna: Zápas se mi hodnotí velice špatně, díky našim skvělým fanouškům jsme nastoupili v domácí atmosféře. Myslím si, že dvě třetiny jsme byli lepší a drželi otěže utkání ve svých rukou. Do třetí třetiny jsme nenastoupili dobře a po našich chybách jsme darovali soupeři nejen góly, ale svou nedisciplinovaností jsme Kadaň pustili do přesilových her, ve kterých nás potrestala. Jsme hrozně zklamaní a naštvaní, protože podle mého názoru jsme nebyli horším týmem, ale neodvážíme si, bohužel, ani bod.

Patrik Michálek: Utkání se hodnotí těžko, chtěli jsme konečně přivézt 3 body z venkovního utkání... Do zápasu jsme vstoupili dobře plnili jsme herní plán a dařilo se nám dostávat soupeře pod tlak. Vytvořili jsme si množství šancí, které jsme nedokázali využít a odskočit soupeři na větší rozdíl. Před 3. třetinou jsme si řekli, že musíme hrát pořád stejně a nepustit soupeře zpátky do hry. Bohužel nás srazilo naše vyloučeni, které soupeř dokázal využít.