Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
22.11. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
HC Baník Sokolov hlásí dvě posily

Na střídavé starty přichází z extraligových týmů dva hráči.

HC Baník Sokolov získává posilu do brankoviště. Na střídavé starty z BK Mladá Boleslav přichází devatenáctiletý gólman Radek Haas, jenž v letošní sezoně nastoupil již za BK Mladá Boleslav i za prvoligové Litoměřice. 190 cm vysoký brankář dosud působil ve Finsku, kde kromě startů za mládežnické týmy Ässätu Pori odchytal i tři zápasy v nejvyšší finské soutěži. Radek Haas se k týmu připojí od 25. 11. 2019.

„Rozhodli jsme se využít služeb Radka Haase a zájmu BK Mladá Boleslav. Věříme, že v utkáních, kdy Radek nastoupí, bude jeho angažování ku prospěchu klubu našeho i boleslavského, a samozřejmě také ku prospěchu samotného hráče,“ řekl k nové posile v brankovišti Karel Mlejnek, sportovní manažer a hlavní trenér A-týmu Baníku. Angažování nového gólmana může mít potenciál i na delší období, než je letošní sezona.

HC Baník Sokolov posiluje i ofenzivní řady. Na střídavé starty z Karlových Varů přichází třiadvacetiletý Jiří Černoch, jenž doposud působil ve Spartě Praha. Bývalý juniorský reprezentant nasbíral v nejvyšší soutěži dosud 133 startů, ve kterých vstřelil 16 gólů a zaznamenal 7 asistencí. Ve druhé nejvyšší soutěži pak má Jiří Černoch bilanci 86 zápasů (21 gólů + 25 asistencí).

„Velmi rádi využíváme možnosti střídavého startu Jirky Černocha. Věříme, že to bude velmi přínosné pro oba kluby a samozřejmě pro hráče samotného,“ řekl k nové posile Karel Mlejnek.

HC Baník Sokolov v současné době intenzivně jedná i o dalších změnách v týmu.

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde