25.11. 2019 | Mládež | Zdeněk Plachý
Jakub Vrána si pobyt u dorostu užil

Patronem dorostu je útočník A – týmu Baníku Jakub Vrána.

Ten se svými opatrovanci nejprve podnikl tréninkový proces. „Trénink byl parádní, byl sem s klukama v posilovně a poté jsem šel na led. Ze začátku jsem trochu rozchytával gólmany a následně sem pomáhal trenérům,“ popsal „Havran“ dění.

Dorostence Baníku musel po tréninku pochválit. „Kluci jsou šikovní a snaží se, jde to vidět. Měl jsem opravdu radost, že jsem s nimi mohl strávit trénink na ledě i v posilovně,“poděkoval.

Jakub Vrána se také postavil na střídačku svého opatrovnického týmu v domácím duelu proti Tachovu. „Byl to celkem i zážitek, zažil jsem to poprvé a náramně jsem si to užíval,“ líčil.

O přestávce se dostal i ke slovu. „Po první třetině mi předal v kabině slovo hlavní trenér Jirka Parkmann, tak sem klukům řekl nějaký postřehy, čeho jsem si všiml během zápasu.“