Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
27.11. 2019 | A-tým | Redakce
Baník jede na led třináctých Benátek

Baník jede na led třináctých Benátek

Máme tu opět středu a s ní další kolo Chance ligy.

Baník se tentokrát představí na ledě týmu z Benátek nad Jizerou. Po pondělní předehrávce 28.kola, v níž Ústí porazilo Kadaň 3:0, jsme opět na 15.místě a náš dnešní soupeř okupuje se ziskem 27 bodů místo třinácté. Se středočeským týmem jsme se v této sezoně utkali už dvakrát, přípravný zápas na jejich ledě vyhrál Baník 5:4, bohužel, v soutěžním zápase na domácím ledě o gól(3:4) podlehl.

Benátky nad Jizerou jako farma libereckých Bílých tygrů dává hodně příležitostí mladým hráčům z tohoto klubu, a tedy sestava na jednotlivé zápasy se hodně mění. V brance zatím nejvíce příležitostí dostal Matěj Žajdlík, který se objevil ve 13 zápasech s průměrem 2,83 gólu a úspěšností zásahů 91,59%. Ve dvou utkáních nastoupil i Jakub Kašpar, který byl v Benátkách na krátkém hostování. Nejproduktivnějším hráčem Benátek je, kdo jiný, než hráč s číslem 69 Radek Duda. Tento hokejista zatím v 25 zápasech dosáhl 21 bodů za 8 gólů a 13 nahrávek. A jistě si na něj budou muset naši hráči dávat velký pozor i tentokrát.

Ovšem, zahrozit mohou i další, jistě to bude po všech stránkách náročný boj a jak už to v našich zápasech bývá, rozhodovat bude pravděpodobně opět každý vstřelený či obdržený gól. Hráči Baníku jsou bezpochyby po sobotním vynikajícím výkonu proti Ústí, kdy se podařilo i vyhrát vysokým rozdílem, velmi nažhaveni a odhodláni opět bodovat a přivézt domů výhru. Držme jim při tomto snažení všechny palce, ať už přímo na benátském zimním stadionu, nebo při online zpravodajstvích na internetu!

Krátké zprávy
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12. 
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).