Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
27.11. 2019 | A-tým | Redakce
Baník jede na led třináctých Benátek

Baník jede na led třináctých Benátek

Máme tu opět středu a s ní další kolo Chance ligy.

Baník se tentokrát představí na ledě týmu z Benátek nad Jizerou. Po pondělní předehrávce 28.kola, v níž Ústí porazilo Kadaň 3:0, jsme opět na 15.místě a náš dnešní soupeř okupuje se ziskem 27 bodů místo třinácté. Se středočeským týmem jsme se v této sezoně utkali už dvakrát, přípravný zápas na jejich ledě vyhrál Baník 5:4, bohužel, v soutěžním zápase na domácím ledě o gól(3:4) podlehl.

Benátky nad Jizerou jako farma libereckých Bílých tygrů dává hodně příležitostí mladým hráčům z tohoto klubu, a tedy sestava na jednotlivé zápasy se hodně mění. V brance zatím nejvíce příležitostí dostal Matěj Žajdlík, který se objevil ve 13 zápasech s průměrem 2,83 gólu a úspěšností zásahů 91,59%. Ve dvou utkáních nastoupil i Jakub Kašpar, který byl v Benátkách na krátkém hostování. Nejproduktivnějším hráčem Benátek je, kdo jiný, než hráč s číslem 69 Radek Duda. Tento hokejista zatím v 25 zápasech dosáhl 21 bodů za 8 gólů a 13 nahrávek. A jistě si na něj budou muset naši hráči dávat velký pozor i tentokrát.

Ovšem, zahrozit mohou i další, jistě to bude po všech stránkách náročný boj a jak už to v našich zápasech bývá, rozhodovat bude pravděpodobně opět každý vstřelený či obdržený gól. Hráči Baníku jsou bezpochyby po sobotním vynikajícím výkonu proti Ústí, kdy se podařilo i vyhrát vysokým rozdílem, velmi nažhaveni a odhodláni opět bodovat a přivézt domů výhru. Držme jim při tomto snažení všechny palce, ať už přímo na benátském zimním stadionu, nebo při online zpravodajstvích na internetu!

Krátké zprávy
...více informací o akci najdete ZDE. 
... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).