Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
28.11. 2019 | Stará garda | Tomáš Bouda
Old Boys dnes odjela na tradiční velký mezinárodní turnaj do Srbska

Začátek adventu v Srbsku. Stará Garda HC Baník Sokolov pokračuje v šíření dobrého jména a tradice sokolovského hokeje. Tentokrát za poznáním, zábavou a hokejem vyráží do srbského Nového Sadu.

Ve dnech 29.11-1.12 se tam zúčastní 10. ročníku memoriálu Mici Rudice. “Necestujeme do neznámého prostředí. Už loni jsme tam byli poprvé a turnaj se nám dokonce podařilo celý vyhrát. Naše vystoupení bylo natolik povedené, že přišlo pozvání k účasti i letos a my jsme výzvu přijali”, říká kapitán a prezident Old boys Míra Hrysz. Kromě něj se turnaje zúčastní další legendy sokolovského hokeje, jako například Petr Petrov, Dušan Šafář, Petr Suchopár a další. “Sestava mohla být ještě reprezentativnější, ale zranění nepustilo do hry řadu hráčů a tak doma zůstávají například Venca Dobřemysl, Honza Linhart, ale i další”, doplňuje prezident.

Sestava je i tak početná a konkurenceschopná a my spolu s našimi veterány věříme, že se reprezentace našeho města vydaří a zase nějaká medaile do Sokolova doputuje. K tomu jistě pomůže i skupina fanoušků, která s týmem opět také cestuje. O výsledcích sokolovských borců budeme průběžně informovat.

Předpokládaná sestava: Presl - Šafář, Suchopár, Hrysz, Krátký - Petrov, Koněvalíik, Borolič V., Borolič T., Soukup, Šnicer, Sopr, Vinš, Paštika.

Trener: Oto Pova, hrající asistent trenéra: Dušan Šafář, hrající kondiční trenér: David Soukup, kustod: Milan Birner

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde