28.11. 2019 | Stará garda | Tomáš Bouda
Old Boys dnes odjela na tradiční velký mezinárodní turnaj do Srbska

Začátek adventu v Srbsku. Stará Garda HC Baník Sokolov pokračuje v šíření dobrého jména a tradice sokolovského hokeje. Tentokrát za poznáním, zábavou a hokejem vyráží do srbského Nového Sadu.

Ve dnech 29.11-1.12 se tam zúčastní 10. ročníku memoriálu Mici Rudice. “Necestujeme do neznámého prostředí. Už loni jsme tam byli poprvé a turnaj se nám dokonce podařilo celý vyhrát. Naše vystoupení bylo natolik povedené, že přišlo pozvání k účasti i letos a my jsme výzvu přijali”, říká kapitán a prezident Old boys Míra Hrysz. Kromě něj se turnaje zúčastní další legendy sokolovského hokeje, jako například Petr Petrov, Dušan Šafář, Petr Suchopár a další. “Sestava mohla být ještě reprezentativnější, ale zranění nepustilo do hry řadu hráčů a tak doma zůstávají například Venca Dobřemysl, Honza Linhart, ale i další”, doplňuje prezident.

Sestava je i tak početná a konkurenceschopná a my spolu s našimi veterány věříme, že se reprezentace našeho města vydaří a zase nějaká medaile do Sokolova doputuje. K tomu jistě pomůže i skupina fanoušků, která s týmem opět také cestuje. O výsledcích sokolovských borců budeme průběžně informovat.

Předpokládaná sestava: Presl - Šafář, Suchopár, Hrysz, Krátký - Petrov, Koněvalíik, Borolič V., Borolič T., Soukup, Šnicer, Sopr, Vinš, Paštika.

Trener: Oto Pova, hrající asistent trenéra: Dušan Šafář, hrající kondiční trenér: David Soukup, kustod: Milan Birner