1.12.2019

HC Plzeň 1929 ¨B¨ : HC Baník Sokolov 6:1

Branky: Kassal (Petrov)

Sestava: Vít, Pitoňák - Mikulec, Stangar, Karsa, Radaušer, Machyna, Prošek, Navrátil - Černý, Fečo, Kassal, Korčmaroš, Hafijanič, Troch, Petrov, Dimitrov, Pašek, Remta

Vyjádření trenéra: Náš předvedený výkon v tomto utkání bohužel nestačil na lepší výsledek. Přísnější měřítko výkonu našeho týmu, snesla pouze poslední pětiminutovka druhé třetiny, jinak nás velmi dobře hrající domácí tým k ničemu nepustil a zaslouženě zvítězil. V následujícím domácím utkání s Třemošnou musíme podat lepší výkon a odčinit dnešní porážku.

DOROST

1.12.2019

HC Stadion Louny : HC Baník Sokolov 2:6

Branky: Neubert (Blecha), Eismann (Neubert), Pastier (Jurča), Krnáč (Blecha), Veverka, Blecha (Jurča)

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Jurča, Valta, Veverka - Eismann, Kvasňovský, Sipl, Krnáč, Kratochvíl, Pastier, Holejšovský, Neubert, Blecha

Vyjádření trenéra: V první třetině jsme se dlouho rozehřívali. Od druhé třetiny jsme byli hokejově lepším týmem a postupně navyšovali skóre. Poté jsme až do konce zápasu kontrolovali vývoj utkání a udrželi herní disciplínu i přes značně tvrdou hru domácích.

8.třída

29.11.2019

HC Baník Sokolov : SK Kadaň 6:4

Branky: Sobotka (Mähler), Mähler (Sobotka), Sobotka (Malý), Beran (Mähler), Horvátová, Mähler (Petrák)

Sestava: Roller - Knap, Malý, Beran, Mähler - Šnicerová, Pavlík, Ott, Petrák, Horvátová, Telín, Bachar, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: Kluci předvedli výborný výkon. Do zápasu vstoupili s chutí vyhrát a podařilo se jim to. První třetinu ovládli nejen šancemi ale i vstřelenými brankami - vyhráli hned o dvě branky. Do druhé třetiny soupeř vstoupil dravěji a naši kluci ji bohužel prohráli, hlavně proto, že se jim nedařilo proměňovat gólové šance. Ve třetí třetině měli štěstí opět na své straně, vstřelili branku a vítězství potvrdili. Zaslouží pochvalu za bojovnost, nasazení a skvělý přístup k týmové hře.

7.třída

30.11.2019

HC Energie Karlovy Vary : HC Baník Sokolov 5:7

Branky: Šedivec (Hanek), Skála, Botoš (Dulovec), Hanek (Bauer), Botoš, Šedivec, Dulovec (Hanek)

Sestava: Novák - Herout, Bauer - Moulis, Skála, Horváth, Šedivec, Palouš, Sztolarik, Dulovec, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: I když byli hráči Baníku od začátku zápasu aktivnější, byl to soupeř, kdo v polovině první třetiny otevřel skóre utkání. Poté však už plně převzali iniciativu baníkovci, kteří díky pěti brankám vedli v polovině utkání už 5:1 ze svého pohledu a nic nenasvědčovalo tomu, že by hráči Energie mohli utkání zdramatizovat. Po sérii dalších baníkovských šancí, které ztroskotaly na bídné koncovce, však přišly zbytečné chyby, které karlovarští potrestali a snížili na rozdíl dvou branek. Poslední třetina tak byla velmi dramatická, naštěstí si ale hosté vedení hlídali a dokázali utkání dovést do vítězného konce.

6. třída

29.11.2019

HC Baník Sokolov : SK Kadaň 4:4

Branky: Rybár (Dulovec), Dulovec (Beran), Skála (Šedivec, Ticháčková), Bavor (Vyhnálek)

Sestava: Novák, Čurlin - Herout, Ticháčková, Hotárek, Šenkýř, Bauer - Moulis, Skála, Vyhnálek, Šedivec, Juříček, Beran, Bavor, Makaj, Dulovec, Mähler, Rybár

Vyjádření trenéra: Kluci sehráli proti Kadani velmi vyrovnaný zápas, tomu odpovídá i výsledek. První třetina byla v naší režii, soupeře jsme tlačili a většina šancí byla vytvořena naším týmem. V druhé třetině soupeř vyrovnal na konečných 4:4. Až do konce utkání kluci hráli ze všech sil a dali do zápasu vše, co se naučili. Zaslouží si pochvalu.