Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
2.12. 2019 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

I TENTO VÍKEND PATŘIL MLADÝM BANÍKOVCŮM

JUNIOŘI

1.12.2019

HC Plzeň 1929 ¨B¨ : HC Baník Sokolov 6:1

Branky: Kassal (Petrov)

Sestava: Vít, Pitoňák - Mikulec, Stangar, Karsa, Radaušer, Machyna, Prošek, Navrátil - Černý, Fečo, Kassal, Korčmaroš, Hafijanič, Troch, Petrov, Dimitrov, Pašek, Remta

Vyjádření trenéra: Náš předvedený výkon v tomto utkání bohužel nestačil na lepší výsledek. Přísnější měřítko výkonu našeho týmu, snesla pouze poslední pětiminutovka druhé třetiny, jinak nás velmi dobře hrající domácí tým k ničemu nepustil a zaslouženě zvítězil. V následujícím domácím utkání s Třemošnou musíme podat lepší výkon a odčinit dnešní porážku.


DOROST

1.12.2019

HC Stadion Louny : HC Baník Sokolov 2:6

Branky: Neubert (Blecha), Eismann (Neubert), Pastier (Jurča), Krnáč (Blecha), Veverka, Blecha (Jurča)

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Jurča, Valta, Veverka - Eismann, Kvasňovský, Sipl, Krnáč, Kratochvíl, Pastier, Holejšovský, Neubert, Blecha

Vyjádření trenéra: V první třetině jsme se dlouho rozehřívali. Od druhé třetiny jsme byli hokejově lepším týmem a postupně navyšovali skóre. Poté jsme až do konce zápasu kontrolovali vývoj utkání a udrželi herní disciplínu i přes značně tvrdou hru domácích.


8.třída

29.11.2019

HC Baník Sokolov : SK Kadaň 6:4

Branky: Sobotka (Mähler), Mähler (Sobotka), Sobotka (Malý), Beran (Mähler), Horvátová, Mähler (Petrák)

Sestava: Roller - Knap, Malý, Beran, Mähler - Šnicerová, Pavlík, Ott, Petrák, Horvátová, Telín, Bachar, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: Kluci předvedli výborný výkon. Do zápasu vstoupili s chutí vyhrát a podařilo se jim to. První třetinu ovládli nejen šancemi ale i vstřelenými brankami - vyhráli hned o dvě branky. Do druhé třetiny soupeř vstoupil dravěji a naši kluci ji bohužel prohráli, hlavně proto, že se jim nedařilo proměňovat gólové šance. Ve třetí třetině měli štěstí opět na své straně, vstřelili branku a vítězství potvrdili. Zaslouží pochvalu za bojovnost, nasazení a skvělý přístup k týmové hře.


7.třída

30.11.2019

HC Energie Karlovy Vary : HC Baník Sokolov 5:7

Branky: Šedivec (Hanek), Skála, Botoš (Dulovec), Hanek (Bauer), Botoš, Šedivec, Dulovec (Hanek)

Sestava: Novák - Herout, Bauer - Moulis, Skála, Horváth, Šedivec, Palouš, Sztolarik, Dulovec, Botoš, Hanek

Vyjádření trenéra: I když byli hráči Baníku od začátku zápasu aktivnější, byl to soupeř, kdo v polovině první třetiny otevřel skóre utkání. Poté však už plně převzali iniciativu baníkovci, kteří díky pěti brankám vedli v polovině utkání už 5:1 ze svého pohledu a nic nenasvědčovalo tomu, že by hráči Energie mohli utkání zdramatizovat. Po sérii dalších baníkovských šancí, které ztroskotaly na bídné koncovce, však přišly zbytečné chyby, které karlovarští potrestali a snížili na rozdíl dvou branek. Poslední třetina tak byla velmi dramatická, naštěstí si ale hosté vedení hlídali a dokázali utkání dovést do vítězného konce.


6. třída

29.11.2019

HC Baník Sokolov : SK Kadaň 4:4

Branky: Rybár (Dulovec), Dulovec (Beran), Skála (Šedivec, Ticháčková), Bavor (Vyhnálek)

Sestava: Novák, Čurlin - Herout, Ticháčková, Hotárek, Šenkýř, Bauer - Moulis, Skála, Vyhnálek, Šedivec, Juříček, Beran, Bavor, Makaj, Dulovec, Mähler, Rybár

Vyjádření trenéra: Kluci sehráli proti Kadani velmi vyrovnaný zápas, tomu odpovídá i výsledek. První třetina byla v naší režii, soupeře jsme tlačili a většina šancí byla vytvořena naším týmem. V druhé třetině soupeř vyrovnal na konečných 4:4. Až do konce utkání kluci hráli ze všech sil a dali do zápasu vše, co se naučili. Zaslouží si pochvalu.
Krátké zprávy
...více informací o akci najdete ZDE. 
... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).