7.12. 2019 | A-tým | Redakce
Základní část končí v Přerově

Nadešlo nám 30.kolo Chance ligy, poslední před rozdělením tabulky na dvě poloviny.

A – tým Baníku zajíždí na led přerovských Zubrů, s nimiž máme v tomto ročníku pozitivní bilanci, neboť jsme v domácím zápase po dramatickém průběhu zvítězili 4:3 po samostatných nájezdech.

Tým Přerova se ovšem nachází na opačném pólu tabulky než my, aktuálně na 2.místě za suverénními Budějovicemi. Zajímavými jmény v kádru Zubrů jsou jistě veterán a současně i nejproduktivnější hráč týmu Roman Pšurný(17+13), dvojčata Šimon(7+2) a Matouš (6+6) Kratochvílovi, nám dobře známý bek Martin Weinhold(1+7),v brance potom má výborné statistiky Lukáš Klimeš( úspěšnost 95,68%,průměr 1,26 gólu na zápas ),který předčil i zkušenějšího kolegu Michaela Petráska.

Naše borce čeká tedy další velmi těžký zápas se silným soupeřem, ale jistě se budeme ze všech sil snažit, aby body po utkání přibyly na naše konto. V dalším průběhu soutěže se dozajista budou hodit. Buďme tedy s naším týmem, držme jim palce a přejme si alespoň na dálku, aby dravost a odvaha Sokolů pokořila sílu Zubrů. Zápas začíná v sobotu v 17.00.