Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.12. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Utkání v Přerově hodnotí A. Rulík a L. Kovařík

Baník uzavřel základní část na ledě Přerova. Utkání hodnotí obránce Adam Rulík a útočník Lubomír Kovařík.

Stejně jako zástupci domácího týmu i baníkovci hodnotí utkání jako velmi těžké. „Bylo to náročné utkání. Hrálo se nahoru dolu. Ukázala se sila soupeře“, říká Lubomír Kovařík, který v Přerově nastupoval. Baník svého soupeře v první třetině zaskočil, i herně. Po dvaceti minutách však vedl „jen“ o gól. „V první třetině jsme byli lepším týmem, bohužel se nám ale nepodařilo dát více branek,“ litoval po utkání trenér Karel Mlejnek. To potvrzuje i nesmlouvavý bek Adam Rulík. „První třetina to byl od nás velmi dobrý výkon. Měli jsme dobrý vstup do utkaní a na konci třetiny se nám podařilo vstřelit gól z přesilové hry,“ popisuje průběh prvního dějství mladý obránce Baníku.

Ve druhé třetině Přerov brzy srovnal skóre na 1:1. Tento stav pak vydržel až do 42. minuty. „Druhá třetina se nám podle mého názoru nepovedla, tak jak jsme chtěli. Nicméně bojovností jsme dokázali udržet vyrovnaný stav,“ pokračuje dál Adam Rulík.

Na začátku třetí třetiny vstřelil druhý gól Zubrů zkušený Roman Pšurný. Nakonec se tato branka ukázala jako vítězná. V 57. minutě pak Šimon Kratochvil již jen upravil skóre na konečných 3:1. „Na začátku třetí třetiny jsme inkasovali branku v oslabení a soupeř si pohlídal výsledek, i když obraz hry mi opět připadal vyrovnaný. Poté jsme inkasovali třetí gól, ale i tak jsme si v závěru dokázali vytvořit tlak ve hře bez brankáře. Nicméně body domu nevezme,“ uzavírá své hodnocení Adam Rulík.

Baník tak ani v posledním utkání základní části nedokázal bodovat na ledě soupeře. Ale znovu, i proti druhému týmu tabulky nepropadnul. „Myslím si, že jsme takticky byli velmi dobře připraveni, a ač měl soupeř opticky více ze hry, tak byl stav utkání po dvou třetinách 1:1 a bylo to o tom, kdo dá gól. Bohužel ho dal soupeř,“ lituje Lubomír Kovařík.

Výsledek již nic nezměnil na postavení Baníku po základní části. Tým skončil na 15. místě a čeká ho ještě 28 utkání ve skupině „O účast v předkole play-off“. Tato skupina začne v úterý 17. 12. zápasem v Prostějově. Doma se Baník představí ve čtvrtek 19. 12. od 18:00 proti Frýdku-Místku. Do konce roku pak sehraje Baník ještě jedno domácí utkání, a to ve čtvrtek 26.12. 2019. Čas vánočního zápasu bude upřesněn.

Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Tréninky 13. 01.  - 19. 01.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde