6.12.2019

HC Baník Sokolov : HC Meteor Třemošná 1:5

Branky: Korčmaroš (Kursa, Stangar)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Valta, Pohanka, Machyna, Radaušer, Stangar, Prošek - Troch, Kassal, Petrov, Korčmaroš, Mareček, Černý, Hafijanič, Krnáč, Kala, Pašek, Fečo

Vyjádření trenéra: Jen v první třetině jsme neproměnili tři tutové gólové šance. A v neproměňování jsme pokračovali do konce utkání, Soupeř své šance proměnil a zaslouženě vyhrál.

7.12.2019

HC Příbram : HC Baník Sokolov 7:3

Branky: Machyna, Krnáč (Machyna), Petrov (Troch)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Machyna, Radaušer, Stangar - Remta, Troch, Petrov, Blecha, Mareček, Černý, Kala, Krnáč

Vyjádření trenéra: Dvě třetiny jsme byli lepším týmem, opět jsme si vytvořili spoustu gólových šancí, bohužel jsme dali jen tři góly. Ve třetí třetině jsme udělali čtyři hrubé chyby, které soupeř potrestal. My už jsme nedokázali utkání zvrátit.

DOROST

8.12.2019

HC Tachov : HC Baník Sokolov 4:5

Branky: Remta (Krnáč), Valta, Remta, Krnáč (Remta), Remta (Blecha)

Sestava: Král, Schmid - Jurča, Mlejnek, Valta, Veverka, Pašek - Rybár, Remta, Sipl, Krnáč, Salva, Pastier, Neubert, Blecha

Vyjádření trenéra: Zápas jsme od začátku kontrolovali. Ve třetí třetině jsme neproměňovali šance a domácí vyrovnali skóre. V poslední minutě jsme sehráli nacvičený signál po vhazování a odvezli si tři body.

9.třída

7.12.2019

HC Baník Sokolov : HC Slovan Ústí nad Labem 4:4

Branky: Eismann, Sobotka (Šilhan), Pašek (Malý), Holejšovský (Kvasňovský)

Sestava: Zmrhal - Malý, Pašek, Halberštát, Beran, Mähler - Rybár, Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Holejšovský, Doubek

Vyjádření trenéra: Zápas s Ústím nad Labem byl velmi vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách. Mírně více ze hry měli v prvních dvou třetinách domácí, kteří ale jednak nedokázali proměňovat vyložené šance, o další se zase připravili vinou předržování kotouče. Ty ústecké zase likvidoval brankář Zmrhal. Obě dějství dokázali domácí odehrát ve velmi vysokém tempu, kterému se hosté úspěšně přizpůsobili. Ve třetí třetině postupně docházely síly na obou stranách, proto se čekalo spíše na nějakou větší individuální chybu. Ty postupně přicházely z obou táborů, větší štěstí měli ale nakonec hosté, kteří dokázali deset minut před koncem smazat dvoubrankové vedení hráčů Sokolova. Sokolovští poté ještě nastřelili tyč, skóre se však již neměnilo, proto si body zaslouženě rozdělily oba týmy. Vadou na kráse jinak povedeného utkání byly jen výkony rozhodčích, především hlavního rozhodčího, který již po několikáté nepřesnými výroky poškodil oba soupeře a zbytečně ovlivnil vývoj zápasu.

8.třída

7.12.2019

HC Stadion Cheb : HC Baník Sokolov 4:4

Branky: Simet, Salva (Petrák), Mlejnek (Ott), Knap (Salva)

Sestava: Roller, Hüttl - Simet, Knap, Mlejnek, Bachar - Pavlík, Ott, Petrák, Salva, Telin, Sobotka

Vyjádření trenéra: Tento zápas byl velmi vyrovnaný. Kluci se snažili a bylo vidět, že soupeři nechtějí nic darovat zadarmo. Ve druhé třetině jsme vedli, bohužel v poslední minutě utkání soupeř vyrovnal na 4:4. Klukům v tomto zápase nelze nic vytknout.

7.třída

7.12.2019

HC Baník Sokolov : HC Slovan Ústí nad Labem 6:1

Branky: Mähler, Mähler, Horváth (Skála), Horváth (Mähler), Mähler (Moulis, Horváth), Botoš (Mähler)

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Skála, Horváth, Mähler, Botoš, Hanek, Beran

Vyjádření trenéra: Vinou nemocí a zranění vstupovali baníkovci do utkání proti velmi silnému soupeři bez tří hráčů základní sestavy. Tento fakt ale neměl na průběh zápasu žádný vliv, ba právě naopak, neboť po výborném týmovém výkonu možná i trochu překvapivě oplatili favorizovaným hostům vysokou prohru z úvodního duelu. V zápase se třemi góly a dvěma asistencemi blýskl benjamínek Maik Mähler.

6.třída

7.12.2019

HC Stadion Cheb : HC Baník Sokolov 8:6

Branky: Rybár, Šedivec (Dulovec), Rybár, Dulovec, Dulovec (Vyhnálek), Bavor (Vyhnálek)

Sestava: Čurlin, Švejda - Herout, Ticháčková, Gregor, Hotárek - Vyhnálek, Šedivec, Bavor, Makaj, Dulovec, Rybár

Vyjádření trenéra: Celý sobotní zápas byl ovlivněný posunutím některých hráčů do zápasu za sedmé třídy, z důvodu nemocí. Přestože hráli kluci v oslabené sestavě, nedali soupeři vítězství zadarmo. Především ve třetí třetině kluci soupeře potrápili. Zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost.

3.třída

8.12.2019

HC Baník Sokolov - HC Stadion Cheb, HC Energie K.Vary

Sestava: M.Vlach - Rosenkranz, J.Dvořák, Peter, J.Vlach, M.Dvořák, Szabó

Gregor - Katriňák, Martin, Hendrych, Vican, Veřtát, Červenka, Franc

Vyjádření trenéra: Druhou adventní neděli si zpestřili hráči 3. třídy HCB hokejovým turnajem v Chebu. Své dovednosti poměřili s týmy HC Stadion Cheb, HC Energie K.Vary a 3 utkání ze 4 dokázali dovést do vítězného konce. K vidění byly povedené hokejové akce, zápal pro hru a občas nějaká ta kulišárna na brankáře při snaze skórovat.