24.12. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Baník poměřil síly se svými fanoušky

Tradiční utkání mezi A-týmem a fanoušky zakončil rok 2019 na sokolovském zimním stadionu.

Vzhledem k tomu, že utkání s Benátky bylo odloženo až na únor, bylozápas s fanoušky posledním utkáním A-týmu na domácím stadionu v roce 2019.

Do utkání zasáhla většina místních hráčů, volno dostali pouze hráči z jiných regionů. Do brány se pak postavil Jaromír Kverka, v útoku místo zaujal Jakub Kašpar. Tým fanoušků posílil například bývalý hráč Miroslav Jirušek, jinak tým příznivců měl různé věkové složení, od místního potěru po fanoušky, kteří fandí již spoustu let.

Utkání, které s naprostým přehledem řídil Petr Holejšovský, nakonec dle tvrzení obou zúčastněných stran skončilo jejich vítězstvím. To však nebylo v neděli podstatné. Zvítězila především zábava. A i tímto utkáním bylo potvrzeno, že fanoušci za týmem stojí.

Příznivci Baníku pak po utkání přijali pozvání do VIP místnosti klubu, kde se setkali s hráči A-týmu.