20.12.2019

Mostečtí Lvi : HC Baník Sokolov 3:1

Branky:Petrov (Pohanka, Kursa)

Sestava:Pitoňák, Bíma - Kursa, Pohanka, Petretič, Machyna, Navrátil, Stangar - Troch, Remta, Petrov, Korčmaroš, Krnáč, Hafijanič, Kala, Fečo, Pastier

Vyjádření trenéra:V prvních třech minutách jsme udělali dvě chyby v obranném pásmu a soupeř se dostal do dvoubrankového vedení. Od té doby se hra vyrovnala a po zbytek utkání dominovali oba dva brankáři. Ve druhé třetině jsme se dokázali prosadit pouze jednou, i když jsme nastřelili tři tyče.Kluci bojovali, ale vyrovnat jsme nedokázalo . Třetí gól jsme inkasovali ve hře bez brankáře.

22.12.2019

HC Baník Sokolov : HC Tygři Klásterec nad Ohří 3:4 sn

Branky: Kala (Troch), Fečo, Doubek (Korčmaroš, Mareček)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Pohanka, Machyna, Radaušer, Stangar, Petretič, Doubek - Mareček, Troch, Petrov, Korčmaroš, Hafijanič, Navrátil, Kala, Prošek, Fečo

Vyjádření trenéra: Velké množství neproměněných brankových příležitostí a školácké chyby v obraně, to jsou důvody dnešní porážky. Přesto musím kluky pochválit, že za stavu 1:3 pro hosty dokázali ve třetí třetině skóre utkání srovnat a dovést do nájezdů.

DOROST

18.12.2019

HC Baník Sokolov : HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:4 sn

Branky: Remta (Valta), Sipl (Salva, Neubert), Neubert (Strnad, Jurča), Remta (Krnáč, Veverka), Jurča

Sestava: Král - Strnad, Jurča, Valta, Veverka, Pašek - Remta, Rybár, Kvasňovský, Sipl, Krnáč, Salva, Pastier, Neubert

Vyjádření trenéra: Vyrovnané utkání, které rozhodly až nájezdy.

22.12.2019

HC Slovan Ústí nad Labem : HC Baník Sokolov 4:1

Branky: Krnáč (Kvasňovský, Neubert)

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Jurča, Mlejnek, Valta, Pašek - Rybár, Remta, Kvasňovský, Sipl, Krnáč, Pejml, Pastier, Neubert, Blecha

Vyjádření trenéra: V předvánočním utkání jsme od začátku tahali za kratší konec.

9.třída

21.12.2019

HC Baník Sokolov : PZ Kladno 3:10

Branky: Šilhan (Sobotka A.), Rybár (Eismann), Mähler (Sobotka R.)

Sestava: Zmrhal - Simet, Mlejnek, Pašek, Beran, Halberštát, Mähler - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Doubek, Sobotka R.

Vyjádření trenéra: Domácí hned na začátku zápasu dostali hosty pod velký tlak, nicméně z několika vyložených šancí nedokázali proměnit ani jedinou. Poté nastalo 8 minut hrůzy. Hosté se v 6. minutě vymanili ze sevření tím, že vyvezli puk ze svého obranného pásma a poté jej zhruba z poloviny hřiště lehce nahodili na brankáře Zmrhala, ten jej však nešťastnou náhodou propustil za svá záda. Tento moment domácí opařil, nejvíce právě jejich brankáře. Od tohoto okamžiku se totiž hosté dostali do hry, navíc vstřelili branku prakticky z každého pokusu, který vyslali na viditelně psychicky otřeseného brankáře. Trenéři přitom neměli možnost střídání, proto skóre narůstalo, až se nakonec ve 14. minutě zastavilo na hrůzostrašném stavu 0:7. Poté už se situace uklidnila a domácí se začali znovu prosazovat, na nějaký zvrat v zápase už ale bylo, bohužel, pozdě.

8.třída

19.12.2019

HC Mariánské Lázně : HC Baník Sokolov 3:4

Branky: Šilhan (Pavlík), Holejšovský (Šilhan), Holejšovský (Eismann), Holejšovský

Sestava: Roller - Simet, Knap, Mähler, Bachar - Šilhan, Pavlík, Eismann, Petrák, Salva, Horvátová, Špiler, Holejšovský, Telin, Sobotka R.

Vyjádření trenéra: Utkání bylo jako na houpačce. První třetina vyrovnaná, ve druhé třetině kluci polevili a dali soupeřům šance, do třetí třetiny kluci dali všechny síly, dovednosti a to se projevilo proměněnými šancemi. Zápas nakonec zaslouženě vyhráli.

28.12.2019

Turnaj v Lounech

Sestava: Hüttl - Simet, Knap, Malý, Mlejnek - Sobotka R., Šilhán, Mähler, Dobřemysl, Hanek, Petrák, Bachar, Pavlík, Botoš

Vyjádření trenéra: Po vánočních svátcích se hráči ročníku 2006 a 3x výjimky ročníku 2005 zúčastnily kvalitního turnaje v Lounech, kde krom domácích byly také HC Most a HC Trutnov. Systém zápasů byl nastaven tak, že každý účastník hrál s každým 2x 20min hrubého času a započítávali se dva výsledky do tabulky. Sokolovští porazily 2x Trutnov, 2x remizovali s Mostem a na závěr 1x výhra a 1x prohra s domácími Louny. Tímto výsledkem vyhráli skupinu a čekali na finálového protivníka, kterým se stal z druhého místa HC Most. Ve finále kluci nedali soupeři šanci a vyhráli s přehledem 5:1. A stali se vítězem turnaje.

6.třída

19.12.2019

HC Mariánské Lázně : HC Baník Sokolov 0:6

Branky: Vyhnálek (Skála), Bavor (Makaj), Šedivec (Skála), Bauer (Hotárek), Vyhnálek (Bauer), Šedivec (Skála)

Sestava: Čurlin - Herout, Ticháčková, Gregor, Hotárek, Šenkýř, Bauer - Skála, Vyhnálek, Šedivec, Bavor, Juříček, Beran, Dulovec, Makaj

Vyjádření trenéra: Celý zápas byl v režii našich kluků. Snažili se, hráli týmově, proměňovali šance a využívali chyb soupeře. V tomto utkání nemůžu klukům nic vytknout. Zaslouží si pochvalu za snahu.

28.12.2019

Turnaj v Neratovicích

Sestava: Novák, Čurlin - Ticháčková, Bauer, Nešvera, Herout, Hotárek, Šenkýř - Vyhnálek, Skála, Šedivec, Mähler, Dulovec, Moulis, Makaj, Bavor, Juříček

Vyjádření trenéra: Naši šesťáci v sobotu 28.12., jeli na turnaj do Neratovic, kde je čekali těžká mužstva 2 výběry (pořádající SD Czech a AS Hemský) a 2 týmy (Lev Slaný a HC Neratovice). V konfrontaci těchto soupeřů si kluci vedli zdatně 2x vyhráli, jedna prohra o gól a jedna větší prohra s vítězem turnaje poslední zápas, kdy už kluci nemohli. V součtu výsledků a díky lepšímu skóre obsadili krásné 2 místo.