27.12. 2019 | Mládež | Tomáš Bouda
Vícesportovní turnaj ročníku 2012 a ml. se povedl na výbornou

Hokejisté HC Baník Sokolov, ročník 2012 a ml. byli pozváni na 1.adventní neděli do Ostrova na vícesportovní turnaj pořádaný HC Čerti Ostrov.

Turnaje se účastnili domácí HC Čerti, HC Baník Sokolov, HC Energie K.Vary a mix tým „Berani“ složený z dětí z Ostrova, Sokolova a K.Varů. V tělocvičně sehráli mezi sebou turnaj ve florbale, fotbale a pak se přesunuli do místní hokejové haly, kde pro ně byl připraven turnaj v hokeji.

Program trval bezmála 3,5 hodiny s malými přestávkami, takže pro malé sportovce pořádná porce sportovního vyžití, které bylo odehráno v duchu fair-play, bez zranění a za hlasité podpory fanoušků. Bylo krásné vidět zanícení kluků z HCB ve všech zápasech, však také odměnou za jejich nadšení a snahu jim byla předána na závěr medaile a diplom za 1.místo.

Akce se zúčastnil: Tobiáš Matějka, Matyáš Bubeník, Ondřej Werner, Michael Muráň, Maty Le, Ondřej Hruboš, Štěpán Fořt, Jan Bíba, Petr Teplý, Ondřej Gregor, Filip Červenka, Patrik Jurčík

a v týmu „Beranů“ Max Hendrych a Lukáš Berka.