Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
12.1. 2020 | A-tým | Tomáš Bouda
Vladislav Houška: Mám tady z toho super pocity

V sobotním zápase proti Třebíči poprvé nastoupil mladý útočník Vladislav Houška, jenž přišel na hostování do konce sezony z Mladé Boleslavi.

Premiéra to nebyla vítězná a tak 193 cm vysoký útočník nemohl být úplně spokojen. „Z každé prohry je zklamání. Nikdy to nemůže být ono, když se prohraje. Ale my si musíme vzít do dalších zápasů ty dobré věci, které jsme dělali, z těch špatných se poučit. Myslím si, že z naší strany to bylo slušně odvedené utkání až na koncovku, a to jaké jsme dostali góly,“ řekl k duelu Vladislav Houška a pokračoval. „Soupeř byl kvalitní, ale byl hratelný. Myslím si, že Třebíč nebyla ničím lepší, než jsme byli my, co se týče hry. Tedy až na produktivitu, ta nás trápila,“ byla si vědoma nová tvář v dresu Baníku.

Hráč, jenž v letošním ročníku již nastoupil za Mladou Boleslav, Přerov i Ústí nad Labem začal utkání ve čtvrté formaci mezi Ondřejem Šafářem a Tomášem Urbanem. Postupem času se i posouval do třetí formace a šanci dostával i v přesilových hrách. „Trenér to občas protočil, protože se posunul bek z našeho útoku na post obránce, pak jsem zase byl zpátky. Ale hrál jsem dost a bylo to super, co se týká icetimu na ledě“ byl vděčný devatenáctiletý útočník.

Navzdory prohře však Vladislav Houška nebyl negativní. „Pocity mám úplně super. Kluci v kabině, to je úplná paráda. Ani jsem to nečekal, že to bude takto super a takhle mě vezmou. I trenéři mají skvělý přístup, takže já si nemám na co stěžovat,“ líčil po zápase vysoký útočník.

Baník v současné době ztrácí na předposlední Kadaň šest bodů. Vladislav Houška však nad současným postavením týmu neláme hůl. „Očekávám, že se zvedneme a začne nám to tam padat a ukážeme, že nejsme tým, který by měl hrát poslední příčky. Byl jsem totiž velmi překvapen, že kluci, co tu jsou, tak jsou na výborné úrovni. A myslím si, že máme ambice hrát na mnohem vyšších příčkách.“

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde