15.1. 2020 | A-tým | Redakce
Baník dnes hostí čtrnácté Ústí nad Labem

Ve 12.kole Chance ligy-části poražených přivítá Baník Sokolov na svém ledě hokejisty Slovanu Ústí nad Labem.

Tento tým se v minulém kole dočkal po pěti zápasech konečně výhry, když přehrál Kadaň poměrem 4:0. V tabulce drží 14.misto a se ztrátou 20 bodů na aktuálně desátou Třebíč ještě stále může živit alespoň teoretickou šanci na postup do předkola.

Sokolovští hokejisté v pondělí dokázali po čtyřech zápasech konečně zabodovat, i když po průběhu zápasu s Benátkami se zisk jednoho bodu jeví jako málo. I tak ale je to možná ten potřebný impuls, který týmu pomůže dosáhnout dalších vítězství. A proč by ne hned ve středu, koneckonců poslední zápas v domácím prostředí s Ústím jsme zvládli skvěle a brali všechny body za výhru 8: 2.

V pondělním utkání s Kadani hájil branku ústeckých mladý brankář David Stahl. Vychytal čisté konto. Stahl je německy ocel, ale my pevně spolu s vámi diváky věříme, že naši hokejisté najdou způsob, jak černou pryž v hojném počtu propasírovat za záda tohoto gólmana.

Utkání začíná v 18.00 a všichni jste srdečně zváni.

Více info ZDE.
Místo původně plánovaného utkání 6. kola proti Třebíči odehrajeme v pondělí 28. 9. předehrávku 26. kola proti Benátkám nad Jizerou. Utkání začíná v 17 hodin.
Domácí utkání dne 28.9. neproběhne s SK Horácká Slavia Třebíč kvůli podezření na koronavirus u hráčů Třebíče. Nyní jednáme o případné předehrávce s jiným z týmů Chance ligy. O změnách budeme informovat a do Třebíče posíláme hodně sil.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!
více info ZDE a ZDE.

Z důvodu karantény, která zasáhla do přípravy obou celků, se ruší přípravné utkání s Litoměřicemi. O osudu utkání se Slavií Praha se bude rozhodovat. Bližší informace o celé přípravě a aktuální situaci připravujeme.

...více info ZDE.
.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.