15.1. 2020 | A-tým | Redakce
Baník dnes hostí čtrnácté Ústí nad Labem

Ve 12.kole Chance ligy-části poražených přivítá Baník Sokolov na svém ledě hokejisty Slovanu Ústí nad Labem.

Tento tým se v minulém kole dočkal po pěti zápasech konečně výhry, když přehrál Kadaň poměrem 4:0. V tabulce drží 14.misto a se ztrátou 20 bodů na aktuálně desátou Třebíč ještě stále může živit alespoň teoretickou šanci na postup do předkola.

Sokolovští hokejisté v pondělí dokázali po čtyřech zápasech konečně zabodovat, i když po průběhu zápasu s Benátkami se zisk jednoho bodu jeví jako málo. I tak ale je to možná ten potřebný impuls, který týmu pomůže dosáhnout dalších vítězství. A proč by ne hned ve středu, koneckonců poslední zápas v domácím prostředí s Ústím jsme zvládli skvěle a brali všechny body za výhru 8: 2.

V pondělním utkání s Kadani hájil branku ústeckých mladý brankář David Stahl. Vychytal čisté konto. Stahl je německy ocel, ale my pevně spolu s vámi diváky věříme, že naši hokejisté najdou způsob, jak černou pryž v hojném počtu propasírovat za záda tohoto gólmana.

Utkání začíná v 18.00 a všichni jste srdečně zváni.