Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
15.1. 2020 | A-tým | Redakce
Baník dnes hostí čtrnácté Ústí nad Labem

Ve 12.kole Chance ligy-části poražených přivítá Baník Sokolov na svém ledě hokejisty Slovanu Ústí nad Labem.

Tento tým se v minulém kole dočkal po pěti zápasech konečně výhry, když přehrál Kadaň poměrem 4:0. V tabulce drží 14.misto a se ztrátou 20 bodů na aktuálně desátou Třebíč ještě stále může živit alespoň teoretickou šanci na postup do předkola.

Sokolovští hokejisté v pondělí dokázali po čtyřech zápasech konečně zabodovat, i když po průběhu zápasu s Benátkami se zisk jednoho bodu jeví jako málo. I tak ale je to možná ten potřebný impuls, který týmu pomůže dosáhnout dalších vítězství. A proč by ne hned ve středu, koneckonců poslední zápas v domácím prostředí s Ústím jsme zvládli skvěle a brali všechny body za výhru 8: 2.

V pondělním utkání s Kadani hájil branku ústeckých mladý brankář David Stahl. Vychytal čisté konto. Stahl je německy ocel, ale my pevně spolu s vámi diváky věříme, že naši hokejisté najdou způsob, jak černou pryž v hojném počtu propasírovat za záda tohoto gólmana.

Utkání začíná v 18.00 a všichni jste srdečně zváni.

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde