12.1.2020

Meteor Třemošná : HC Baník Sokolov 3:2 sn

Branky:Mareček (Krnáč), Krnáč (Kala)

Sestava:Pitoňák (Bíma)-Kursa, Machyna, Patzelt, Pohanka, Stangar Radaušer-Petrov, Prošek, Blecha, Černý,Kala, Mareček,Krnáč, Pašek, Dimitrov, Navrátil

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Hrálo se vyrovnané utkání, které skončilo remízou. Pity nás podržel, stejně tak dopadli naši útočníci, brankář soupeře je vychytal ve spoustě šancí. Odehráli jsme dobré utkání. Nájezdy zvládli lépe hráči Meteoru a získali bod na víc.

9.třída

11.1.2020

HC Baník Sokolov : Mostečtí Lvi 10:3

Branky: Salva (Šilhan), Holejšovský (Mähler), Šilhan (Salva), Eismann (Beran, Sobotka A.), Holejšovský (Mlejnek), Salva (Šilhan), Šilhan (Sobotka R.), Holejšovský, Sobotka R., Šilhan (Salva)

Sestava: Zmrhal - Halberštát, Beran, Pašek, Mlejnek, Malý, Doubek - Rybár, Sobotka A, Eismann, Holejšovský, Mähler, Kvasňovský, Šilhan, Salva, Sobotka R.

Vyjádření trenéra P. Neče : Domácí měli prakticky po celou dobu utkání jasnou převahu a soupeřili jen se svou schopností efektivně zakončovat. Hosté dokázali korigovat z několika rychlých protiútoků po chybách baníkovců.

12.1.2020

HC Verva Litvínov : HC Baník Sokolov 12:4

Branky: Sobotka A. (Rybár), Šilhan (Doubek), Kvasňovský (Mähler), Pašek (Sobotka A.)

Sestava: Zmrhal - Halberštát, Beran, Pašek, Mlejnek, Malý, Doubek - Rybár, Sobotka A., Eismann, Holejšovský, Mähler, Kvasňovský, Šilhan, Salva, Sobotka R.

Vyjádření trenéra P. Neče: Úřadující mistři republiky vstoupili do zápasu prakticky v nejsilnější možné sestavě, což se v úvodu podepsalo na přehnaném respektu ze strany baníkovců. Výsledkem tak byl drtivý tlak domácích, který vyeskaloval úvodní brankou v 5. minutě zápasu. Hosté však o necelé dvě minuty později odpověděli gólem z rychlého protiútoku a najednou si začali mnohem více věřit. Převahu měli i nadále domácí, hra se ale více vyrovnávala a sokolovští hrozili i nadále. Litvínovský trenér po první třetině udělal průvan v šatně, domácí vstoupili do druhého dějství ve velkém stylu a šesti brankami zápas definitivně zlomili. Třetí třetina byla ale překvapivě velmi vyrovnaná - po dvou brankách vstřelily oba týmy. Výsledkově se tedy zápas příliš nezdařil, nicméně proti TOP týmu celorepublikové úrovně předvedli sokolovští deváťáci slušný výkon, který pokazila druhá třetina. Svou hrou se blýskl David Šilhan.

8.třída

10.1.2020

HC Baník Sokolov : HC Rebel Nejdek 1:5

Branky: Simet (Sobotka R.)

Sestava: Hütll - Simet, Knap, Bachar, Pašek - Sobotka R., Kvasňovský, Dobřemyls, Petrák, Horváth, Špiler, Telin , Pavlík, Ott

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Soupeř přijel do Sokolova s tím, že chce vyhrát. To se projevilo ve hře, kdy byli znatelně lepší, důraznější, přesnější a to vše se jim zúročilo ve výsledku.

7.třída

11.1.2020

HC Baník Sokolov : Mostečtí Lvi 4:11

Branky: Moulis, Skála (Šedivec), Šedivec, Dobřemysl (Bauer)

Sestava: Novák, Čurlin - Nešvera, Bauer, Kohout, Herout - Sztolarik, Mähler, Dobřemysl, Moulis, Skála, Šedivec, Dulovec

Vyjádření trenéra P. Neče: V poslední době poznamenává sestavu domácích značné množství zranění či nemocí, výjimkou nebyl ani zápas proti Mostu, do něhož sokolovští sedmáci nastoupili s 11 hráči do pole, navíc hned bez tří klíčových opor. Doplněni o hráče z nižší kategorie si však v úvodních dvou třetinách vedli velmi dobře. Bohužel, v poslední dějství už domácím pomalu docházely síly i štěstí, čehož hosté efektivně využívali a sedmi přesnými zásahy zvrátili jinak vyrovnané utkání ve svůj prospěch.

12.1.2020

HC Verva Litvínov : HC Baník Sokolov 3:1

Branky: Dobřemysl (Sztolarik, Mähler)

Sestava: Novák, Čurlin - Nešvera, Bauer, Moulis, Herout - Sztolarik, Mähler, Dobřemysl, Dulovec, Skála, Šedivec

Vyjádření trenéra P. Neče: Velká marodka, která sokolovské sedmáky trápí již delší dobu, si bohužel vybrala další daň, takže do Litvínova odcestovali hráči Baníku bez dalších dvou hráčů. Počet marodů tedy vzrostl na číslo 6. I tak ale hosté s deseti hráči v poli (z nichž pouze pět patří stabilně do své kategorie) dokázali v Litvínově sehrát velmi vyrovnanou partii a jen vinou neproměňování šancí se připravili o lepší výsledek. Za bojovnost však týmu patří pochvala.

6.třída

10.1.2020

HC Baník Sokolov : HC Rebel Nejde 4:1

Branky: Rybár (Dulovec), Gregor, Rybár (Dulovec), Křivka (Bavor)

Sestava: Čurlin - Hotárek, Herout, Ticháčková, Gregor, Bauer, Juříček - Vyhnálek, Skála, Šedivec, Dulovec, Rybár, Beran, Makaj, Křivka, Bavor

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Tentokrát nás čekal slabší soupeř. Přestože si kluci vytvořili nespočet šancí, bylo pro ně obtížné je všechny proměnit. Nejlépe se jim vedlo v první třetině, kdy soupeře jednoznačně přehrávali. Gólman soupeře byl ale velký a tedy špatně průstřelný. Přesto se kluci snažili, kombinovali, přihrávali si a za svou snahu zaslouží velkou pochvalu.

4.třída

11.1.2020

HC Baník Sokolov - HC Čerti Ostrov, HC M.Lázně, HC Energie K.Vary

Sestava: Vaidiš - Bubenščikov, Landa, Šterba, Čáp, Pochyba, Gašparík, Peter, Vlach

Vyjádření trenéra R. Gregora: Tým čtvrté třídy zajížděl do M.Lázní na turnaj s domácími hokejisty, Čerty z Ostrova a Energií z K.Varů. Vyvedl se pro ně náramně, neboť v něm nepoznali hořkost porážky. Nejprve si poradili s Čerty. Ve vyrovnaném zápase s domácími hokejisty od druhé půle lépe kombinovali a měli navrch v proměňování šancí. To platilo i v třetím zápase s Energií, kluci dobře bruslili a svého soupeře vysoko přehráli. Děkovačky od hráčů se pak dočkal náš brankář, který byl oporou týmu.

12.1.2020

HC Baník Sokolov - HC Rebel Nejdek, HC Stadion Cheb, HC Energie K. Vary

Sestava:

Vyjádření trenéra R. Gregora:Druhý tým Baníkovců zajížděl na další turnaj do Nejdku,. V prvním utkání byli vyrovnaným soupeřem hokejistům z Chebu, vázly však přihrávky a soupeř měl lepší koncovku. V druhém utkání se Baníkovům dařilo střelecky s domácími Rebely, přesto zápas dovedli jen do remízy. Třetí zápas se Baníkovcům nevydařil podle jejich představ, dopouštěli se faulů a cestu k vítězství Energii, tím ulehčili.

2.třída

12.1.2020

HC Baník Sokolov - HC. Energir K.Vary, HC Mariánské Lázně, HC Rebel Nejdek

Sestava: Bubeník - Dvořák, Le, Křeček, Dubaj, Gregor, Vacek, Kopička, Hruboš, Martin, Berka

Vyjádření trenéra R. Gregora: Kluci v zápasech hraných na 2x15 minut se na domácím ledě Baníkovci z 2. třídy postupně utkali s hokejisty K.Varů, Nejdku a M.Lázní. Posledně jmenovaného soupeře se jim podařilo zdolat a tak radost byla veliká. Ve všech odehraných zápasech se kluci snažili o dobré bruslení, bojovnost, jen jim vázla přihrávka, ale to se budeme snažit postupně zlepšovat.