23.1. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová

DOROST

18.1.2020

HC Baník Sokolov : HC Tachov 9:5

Branky: Rybár (Černý, Blecha), Remta, Remta (Kratochvíl), Černý (Rybár, Blecha,), Salva (Jurča,Neudert), Černý (Rybár, Pašek), Remta (Krnáč), Neudert (Kvasnovský, Kratochvíl), Rybár (Salva, Jurča)

Sestava: Schmid (Král) - Valta, Jurča, Pašek, Veverka, Strnad, Sipl - Rybár, Blecha, Černý, Neudert, Pastier, Kvasňovský, Remta, Krnáč, Salva, Kratochvíl

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: Měli jsme po celý zápas převahu, kluci některé šance zbytečně vylepšovali a nedotáhli do zakončení. Výkon brankáře Tachova byl i přes devět inkasovaných gólů výborný a několik vyložených šancí chytil.Sehráli jsme dobré utkání, měli jsme pohyb a hráli aktivně.

8.třída

17.1.2020

HC Baník Sokolov : HC Čerti Ostrov 6:2

Branky: Šilhán (Sobotka R.), Šilhán (Simet), Šilhán (Dobřemysl), Sobotka R. (Šilhán), Salva (Šilhán), Dobřemysl (Sobotka R., Šilhán)

Sestava: Hüttl, Roller - Simet, Pašek, Malý, Mähler - Šilhán, Sobotka R., Dobřemysl, Petrák, Salva, Špiler

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Zápas se pro naše hokejisty vyvíjel dobře, kdy od začátku zápasu kluci vyhrávali a drželi si náskok ve skóre. Soupeře nepouštěli do vyložených šancí a proto se na konci utkání zákonitě radovali Sokolovští hokejisté.

6.třída

17.1.2020

HC Baník Sokolov : HC Čerti Ostrov 9:4

Branky: Rybár, Křivka (Dulovec), Dulovec (Ticháčková), Křivka (Bavor), Šedivec (Skála), Křivka (Dulovec), Šedivec (Bavor), Dulovec (Gregor), Dulovec (Gregor)

Sestava: Čurlin - Gregor, Ticháčková, Herout, Bauer, Juříček - Skála, Vyhnálek, Šedivec, Beran, Rybár, Dulovec, Křivka, Makaj, Bavor

Vyjádření trenéra M. Brzobohatého: Kluci do zápasu vstoupili houževnatě a bojovně a proto nedali soupeři šanci k vítězství, když vyhráli všechny 3 třetiny.

5.třída

19.1.2020

HC Baník Sokolov - HC Čerti Ostrov, HC Stadion Cheb

Sestava: Švejda - Rybár, Mahler, Beran, Sipl, Ruml, Kukla, Kašpar, Gregor, Bíba, Slavík, Večerník, Čáp, Lexa, Hirth

Vyjádření trenéra R. Gregora: Výkon kluků připomínal přerod párové lokomotivy v pendolino, v utkání s Čerty jim soupeř odskočil v úvodu o dva góly, ale pak jak bylo řečeno, výkon kluků jen stoupal a na skóre to bylo znát, Baníkovci uštědřili Čertům góly až do dvojciferné výše. Po krátké přestávce opět kluci zaspali začátek a museli dohánět dokonce třígólový náskok Chebanů. To se jim po zlepšeném výkonu zdařilo, zápas zremizovali a v samém závěru sahali i po vítězství. Po dohodě trenérů si to o vítězství rozdaly týmy v nájezdech, ve kterých Baník zvítězil.

3.třída

19.1.2020

HC Baník Sokolov 1, HC Baník Sokolov 2, HC Energie K.Vary 1, HC Energie K.Vary 2

Sestava: HCB 1 : Václav - Peter, Szabó, Gossl, Berka,Franc, Hendrych, Vican, Muráň

HCB 2: Bubeník,Fojtík - Vlach, Dvořák, Rosenkranz, Gregor, Katriňák, Červenka

Vyjádření trenéra R. Gregora: Třetáci na domácím ledě přivítali dva týmy Energetiků. S oběma soupeři si oba naše týmy navzájem zahráli, a byl to hokej, který musel diváky bavit. Spousty šancí, spousty gólů. Na klukách bylo vidět, že je hokej baví. Snažili si nahrávat, bránit, vše s nadšením.