Muška, Jandus, Krejčí, Husa, Hrádek, Březák, Mrázek

Krejčík, Meidl, Pochobradský, Chlán, Jandus T., Novák, Nouza, Hrníčko, Račuk, Divíšek, Ouřada, Žálčík

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Špatný start způsobil prohru Baníku

Čtyři inkasované branky z jestřábích čepelích v první třetině rozhodly o pádu Baníku na ledě Prostějova. Za Baníkovce dokázal odpovědět Rohan a Jakub Vrána.

Třicet osm vteřin stačilo Jestřábům k otevření skóre utkání. Po druhém vhazování se Prostějov vydal do protiakce, na jejímž konci stál Dominik Hrníčko, který z pravého kruhu propálil sokolovského brankáře. Ve čtvrté minutě se Baník dočkal přesilové hry, kterou využil. Střelu Osmíka od modré tečoval před domácím brankářem Tomáš Rohan. Několik minut poté se týmy přetahovaly o útočnou třetinu, nakonec se puku zmocnil Tomáš Jandus, který zůstal nepokrytý v předbrankovém prostoru, ovšem střelou z první se neprosadil. Druhá šance Jestřábů v pásmu Sokolova byla využita, když od mantinelu vypálil Jakub Březák, Haas nestačil ani zasáhnout, kotouč byl zřejmě ještě tečován hostujícím obráncem. Ve 12. minutě nahrávka do brankoviště hostů způsobila zmatek a přetlačovanou, díky níž se puku ujal Marek Račuk a využil tak početní převahu Prostějova. Šanci si vybudoval Urban, který měl připravenou hůl v mezikruží, dostal nabito zpoza branky, ale trefil pouze Štůralovo rameno. V 16. minutě zapomněla baníkovská obrana na volného Tomáše Nouzu, který byl zaparkovaný před Haasovou bránou a střelou z první trefil horní růžek hostující svatyně. O odpověď se pokoušel Vrána, ale v koncovce neuspěl.

Do druhé třetiny nastoupil Baník s menší změnou na pozici brankáře, kdy Haase vystřídal Jakub Kašpar. Impuls Sokolovu zřejmě přišel vhod, jelikož po minutě ujeli hosté do přečíslení tři na dva, k puku se nakonec dostal Jakub Vrána, který z kruhu trefil vzdálenější tyč. Ve 26. minutě se do úniku dostal Novák, ale poslal kotouč pouze na Kašparův beton. 37:57 a z mezikruží se prosadil Jakub Husa. Další gól k vidění ve druhé části nebyl.

Třetí dějství započal Jaromír Kverka nastřelenou tyčkou. Na dvakrát se poté snažil střelecky uspět Žalčík, ale Kašpar si oba jeho pokusy pohlídal. Na větší šanci se muselo čekat až do konce závěrečné třetiny, kdy do přečíslení unikl Nouza s Divíškem, Nouzův pokus ale brankář Baníku zlikvidoval. Hra se rychle přesunula před Štůralu, kde Tomáš Rohan trefil také tyčku. Sedm vteřin před koncem ještě upravil skóre na 6:2 Petr Chlán.