29.1. 2020 | A-tým | Redakce
Baník hraje opět venku, tentokrát v Třebíči

Poslední zápas tripu po moravských městech odehraje Baník v rodišti populárního herce Miroslava Donutila – v Třebíči.

Tento tým se v tabulce drží na 12.místě s dvoubodovou ztrátou na postupové 10.misto Prostějova, ti ovšem mají odehráno o dva zápasy více... Od začátku roku nasadila Třebíč přímočarý kurz, v 5 zápasech 5 tříbodových vítězství, pak však přišla třízápasová série porážek a teď opět v posledních dvou zápasech dvě vítězství.

Produktivitě mužstva vévodí útočník Martin Šťovíček, 43 zápasu s bilanci 15+19,v obraně pak Lukáš Forman (nyní Přerov) s bilanci 6+11, avšak také - 19 ve statistice účasti na ledě při vstřelených a obdržených gólech. Nejtrestanějším hráčem je pak obránce Karel Nedbal se 44 trestnými minutami. Nejnovější akvizici do obrany je Daniel Krenželok z Vítkovic, který se hned v prvním utkání uvedl dvěma góly.

Baníkovce nečeká rozhodně lehké utkání, Třebíč bojuje o postup do předkola play off a může využívat hráčů, co více či méně pravidelně nastupuji v extralize za Kometu Brno. Je ale nasnadě pokusit se napravit trochu posledními výsledky pošramocenou sebedůvěru a zaskočit tým z Vysočiny výkonem, který by přinesl body do tabulky.

Středeční zápas začíná v Třebíči v 17.30 a my všichni budeme s napětím sledovat snažení našich Sokolů. Buďte alespoň prostřednictvím online zpravodajství u toho a držte pěsti!