4.2. 2020 | Mládež | Zdeněk Plachý
Zahájili jsme další díl "Patronů"

V Chance lize máme reprezentační pauzu, a tak opět přišel čas pro naše "Patrony". Hráči A - mužstva znovu míří na tréninky a zápasy k našim mládežnickým týmům.

Základna již v září ukázala ve výběru jako na svého patrona na Petra Přindiše. "Celkem se divím, že si mě vybrali ti nejmenší, vždy jsem měl pocit, že se mě děti bojí, opak je ale pravdou," může být spokojen vousatý obránce našeho prvního týmu.

Ten se vrací do základny po měsíci a půl. "Trénink s mini hokejistama a jednou mini hokejistkou jsem si v prosinci určitě užil, určitě klobouk dolů před trenérama, je to pěkná divočina," směje se Petr "Pes" Přindiš.

Naposledy se snažil svým opatrovníkům poradit například s bruslením. "A co a jak třeba udělat lépe. Hlavně jsem chtěl, aby to se mnou děti bavilo a byla sranda a zábava, což se snad povedlo," přibližuje.

Teď bude mít možnost sledovat, jaké pokroky hokejisté v základně udělali. Petr je ale přesvědčen, že to bude velký posun. Již v předchozích dílech "patronů" totiž získal řadu poznatků. "Určitě nám v Sokolově rostou talenti a doufám, že i budoucí hvězdy a hlavně kvalitní lidé," říká.

Petr Přindiš půjde tedy na trénink se základnou, na led s mladšími oddílovými kolegy jde i Michael Čejka, Tomáš Rohan, Patrik Michálek a Matěj Zadražil s Petrem Vodičkou. Posledně dva jmenovaní zamíří se svými opatrovanci dokonce i na utkání, samozřejmě v roli dohližitelů. Hrát budou hokejisté z áčka Baníku až příští týden proti Benátkám.