Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
7.2. 2020 | Mládež | Zdeněk Plachý
Kluci bojovali, v některém utkání mohli zvítězit a konečné umístění mohlo být lepší

Náš trenér Marek Brzobohatý působil na olympiádě dětí a mládeže v roli konzultanta krajského výběru

Dobrý den Marku, nedávno jste se vrátil z Zimní olympiády dětí a mládeže 2020, která probíhala v Karlovarském kraji, co jste tam vykonával?
Dobrý den, plnil jsem funkci asistenta trenéra u družstva hokeje za Karlovarský kraj.

Jak vypadala Vaše náplň?
Vzhledem k tomu, že působím u výběru Karlovarského kraje s hráči o rok mladšími a s těmito kluky jsem v průběhu sezóny nebyl de facto vůbec na střídačce, tak jsem se dostal do role konzultanta. Tato pozice obnášela předávat postřehy ze zápasů a podněty trenérům v realizačním týmu.

Co Vás na turnaji zaujalo?
Musím říci, že jsem měl dostatek času sledovat jak ze střídačky tak z hlediště spoustu zápasů. A úroveň individuálních dovedností spolu s vysokým nasazením jednotlivých hráčů, mně hodně překvapila. Proto si myslí, že na úrovni U15 v celosvětovém měřítku až tak nezaostáváme. Určitým způsobem je to příslib do budoucna, ve výchově kvalitních hráčů.

Jak si vedlo mužstvo Karlovarského kraje a kolik jsme tam měli hráčů ze Sokolova?
Sokolov zastupoval v mužstvu Karlovarského kraje Adam Sobotka, Jan Halberštát, Matyáš Beran, Petr Holejšovský a Václav Eismann, který ze zdravotních důvodů do turnaje nezasáhl. Co se týče výsledku, kluci skončili na posledním místě ve skupině, která se hrála ve Varech. Nutno však podotknout, že byli dvě skupiny krajů po sedmi a ta varská byla těžší. Nechci kluky omlouvat, ale bojovali a mohli v některým utkání zvítězit a konečné umístění mohlo být lepší.

Nějaký vzkaz na závěr?
Chtěl bych poděkovat organizátorům turnaje, za výbornou atmosféru při všech utkáních a za dobře zorganizovaný turnaj, kdy klukům byl vytvoření komfort v podobě dopravy, stravy a ubytování. Tato sezona se pomalu blíží ke konci a pro ročník 2005 to byl vrcholem mládežnického období, od příští sezóny se zařazují do dorosteneckých kategorií.

Marku, děkujeme za rozhovor a hodně štěstí ve zbytku sezóny.
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde