Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
9.2. 2020 | Mládež | Tomáš Bouda
Patroni se potřetí v sezoně připravovali s mládeží

Měsíc únor začal v českém hokejovém prostředí reprezentační přestávkou. To bylo pro baníkovskou mládež signálem, že je znovu poctí svou návštěvou hráči A-týmu.

Potřetí v sezoně se vybraní Patroni vydali za jejich mladšími kolegy, aby s nimi strávili přípravu na ledě i na suchu. Bez svého Patrona se tentokrát museli obejít dorostenci, neboť Jakub Vrána byl do konce sezony uvolněn do Havířova, kde si zahraje play-off. Ostatní hráči, shodou okolností, všichni hráči původem z regionu se však opět nadšeně věnovali sokolovské mládeži.

Zřejmě nejtěžší to měl opakovaně Petr Přindiš, na kterého si znovu počíhali hráči základny, obránce Baníku poznal jejich tvrdost a znovu skončil na lopatkách. S mládežníky se pak připravovali i Tomáš Rohan, Michael Čejka, Patrik Michálek, Petr Vodička či Matěj Zadražil, který se svou přidělenou kategorií absolvoval i krátkou besedu a odpovídal na zvídavé dotazy jeho nástupců.

Projekt Patroni týmu nahradil na dny mládeže s A-týmem v minulé sezoně. To každá kategorie nahlédla do přípravy A-týmu, absolvovala s áčkem video přípravu, z bezprostřední blízkosti sledovala trénink hráčů v posilovně. Následně pak mladí baníkovští hokejisté zhlédli trénink A-týmu z nadhledu ve VIP místnosti a poté ještě část A-týmu absolvovala trénink právě s danou kategorií. Letos se koncept spojitosti mládeže s A týmem trochu změnil. Každá kategorie si zvolila svého Patrona a ten pak s mládežníky třikrát v sezoně absolvoval trénink na suchu, přípravu na ledě a hráči A-týmu pak malé baníkovce koučovali i při zápasech.

O motivaci tak během týdne Patronů bylo vždy postaráno a děti si vždycky tyto týdny maximálně užily. Projekt Patronů týmů navazuje na další práci s mládeží, do které spadá i výuka životních dovedností Life skills a také například i účast osobností, které do Sokolova pravidelně přijíždějí, aby si s mladými hráči zatrénovali, podebatovali a účastnili se také autogramiády.

Mladí hokejisté potřebují své vzory a je jen dobře, že je nacházejí v současném A-týmu.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde