Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
11.2. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Karel Mlejnek povede reprezentační tým do dvaceti let

Karel Mlejnek povede reprezentační tým do dvaceti let

Výkonný výbor Českého hokeje dnes odsouhlasil jmenování Karla Mlejnka do funkce hlavního trenéra reprezentačního týmu do dvaceti let.

HC Baník Sokolov gratuluje Karlovi Mlejnkovi ke jmenování do pozice hlavního trenéra české juniorské reprezentace. Tento krok vnímáme i jako poctu pro celý klub. Současný hlavní trenér A-týmu a sportovní manažer klubu má v klubu smlouvu do 30. 4. 2020. Do tohoto data bude Karel Mlejnek působit jako trenér i jako sportovní manažer a v této funkci již nějakou dobu činí kroky k přípravě nové sezony.

Po dohodě s Karlem Mlejnkem budou pozice hlavního trenéra a sportovního manažera obsazeny osobami, které budou mít na témata a hokej podobný názor a přispějí ke všemu i svým osobním pohledem a názorem.

Pro Karla Mlejnka, ale i pro náš klub je vzájemná spolupráce při budování rozvoje sokolovského hokeje srdeční záležitostí a jde o dlouhodobý projekt. Velmi si ceníme práce Karla Mlejnka a pozici reprezentačního kouče do dvaceti let bereme jako velmi prestižní záležitost. V poměrně krátkém časovém horizontu musíme pro klub najít jiné řešení tak, aby byla zajištěna kontinuita práce a pokračovalo se v nastoupené cestě.

O obsazení všech pozic a vůbec dalším směřování klubu bychom rádi měli jasno do poloviny dubna, kdy musíme mít vyřešenou s městem a hlavními partnery i otázku financování a rozpočtu klubu pro další sezonu, kdy už bohužel nebudeme moci počítat s podporou jednoho z hlavních partnerů, Sokolovskou uhelnou a.s.

Karel Mlejnek, jehož domovem je Sokolov, v klubu působil jako hráč v sezonách 1995/1996 a 2003/2004, následně hráčskou kariéru uzavřel. Přes mládežnické týmy Karlových Varů se postupně propracoval až na post hlavního trenéra extraligového týmu karlovarské Energie. Od sezony 2016/2017 působil dva ročníky ve funkci asistenta trenéra v týmu Bílí Tygři Liberec. Před sezonou 2018/2019 však přijal nabídku druholigového Sokolova, kde způsobil malou revoluci. Při jeho působení prošel klub mnohými změnami a hned v prvním roce jeho působení dokázal po 22 letech postoupit s A-tým do druhé nejvyšší soutěže, Chance ligy. Zároveň se Karel Mlejnek stal asistentem u reprezentačního týmu dospělých, kde v květnu absolvuje své druhé mistrovství světa.

Po skončení mistrovství světa dospělých se Karel Mlejnek přesune k juniorské reprezentaci. V nové funkci přejeme Karlovi Mlejnkovi mnoho úspěchů, a ještě jednou děkujeme. Vážíme si Karla Mlejnka nejen jako trenéra a manažera, ale také jako člověka.

(AKTUALIZOVÁNO 11. 2. 2020, 23:00)

Krátké zprávy
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
English
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).