Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
12.2. 2020 | A-tým | Redakce
Popáté v letošní sezoně proti Ústí nad Labem

Popáté v letošní sezoně proti Ústí nad Labem

Po pondělní domácí dohrávce s Benátkami, kde naše mužstvo bralo po ohromně dramatickém průběhu alespoň jeden bod za prohru 5:6 v prodloužení, se sokolí družina vydává pod hrad Střekov, aby se zde pokusila vyválčit další body do tabulky proti týmu HC Slovan Ústí nad Labem.

Vzájemné zápasy těchto protivníků jsou v letošní sezoně vyrovnané, oba týmy v nich drží domácí neporazitelnost, Ústí zvítězilo 4:2 a 5:2, Sokolov kontroval výhrami 8:2 a 4:1..Tato poslední výhra z 15.ledna také odstartovala sérii proher Slovanu, která je nyní na čísle 7.

Příčin tohoto vývoje může být vícero, svou roli mohl sehrát i fakt, že v lednovém přestupním termínu si extraligové kluby často stahují své hráče z hostování, své o tom ví i Sokolovští, a tak i Ústí přišlo o několik jmen, která tým herně i bodově táhla. Za všechny jmenujme alespoň Tomáše Vildumetze ( 44 zápasů s bilancí 12+29 ), jenž nastupuje nyní za karlovarskou Energii. Zajímavý může být tento zápas pro Jana Grima, mladého útočníka, který momentálně nastupuje za Baník, avšak 21 zápasů letos odehrál právě za ústecký Slovan. 11 startů za Ústí si pak připsal i Vladislav Houška. Naopak na druhé straně působí nově Lubomír Kovařík.

Reprezentační pauzu ústečtí zpestřili nedělní exhibicí, která byla součástí rozlučky dvou hráčů úzce spjatých se Slovanem, a to útočníka Jaroslava Roubíka a brankáře Martina Volkeho. Mezi jinými se této exhibice zúčastnil i brankář Ondřej Pavelec. Méně radostnou událostí je nedávné odstoupení jednatele klubu HC Slovan pana Jana Zdvořáčka ze své pozice.

Ve středu od 18.00 nečeká na naše borce na ústeckém zimním stadionu lehká práce, avšak i pondělním výkonem proti Benátkám dokázali naši omlazení Sokoli, že chtějí nadále v každém zápase do konce letošní sezony nesmlouvavě bojovat o každý bod a další zkušenosti v této náročné soutěži a my budeme věřit, že se jim to i v tomto zápase podaří naplnit.

Krátké zprávy
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
English
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).