24.2. 2020 | A-tým | Kamila Ströerová
Vydražte podepsané dresy Baníku z projektu Legenda legendám

26. 1. odstartoval druhý ročník projektu Legenda legendám, který je pokračováním úspěšného projektu na počest Ivana Hlinky Legenda pomáhá z roku 2017. Letos se poprvé zapojil také Sokolov, který na své hrudi zvěčnil podobiznu in memoriam Václava Vyskočila.

Baník v dresech nastoupil 26. 1. ve Frýdku Místku a o tři dny později v Třebíči. Legendou klubu byl zvolen Václav Vyskočil, in memoriam, bývalý hráč, trenér, funkcionář a člen sítě slávy.

Týmy z Extraligy, Chance ligy, druhé ligy, ale i univerzitní mužstva nastoupila v prvních třetinách ve slavnostních dresech. Ty byly následně podepsány a umístěny na aukční portál.

Výtěžek z aukce bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci, například zakoupením invalidních pomůcek.

Více informací o akci čtěte zde
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.