26.2. 2020 | A-tým | Kamila Ströerová
Na sokolovský stadion přijíždí Třebíč

Po pětidenní zápasové pauze se fanoušci Sokolova mohou těšit na další utkání na domácí půdě. Baník totiž hostí Horáckou Slávii. Utkání začíná v 18.00 hodin!

Ve středu 26. února přivítá Baník na svém ledě soupeře z Vysočiny, tým SK
Horácká Slavia Třebíč, který bojuje o postup do předkola play-off a najdeme ho v tabulce na 10. místě s 88 body s pětibodovým náskokem na 11. Frýdek Místek. Toto tabulkové postavení odpovídá hlavně tomu, že třebíčští z posledních deseti zápasů získali 27 bodů za 9 vítězství. Mezi těmito výsledky vyčnívá domácí výhra 11:1 nad Kadaní a 5:0 na ledě Rysů.

Nejvíce kanadských bodů v týmu Třebíče nasbírali zatím Martin Štovíček za 17 gólů 23 asistencí, Lukáš Nedvídek, který má patnáct přesných zásahů a pětadvacet nahrávek, nakonec Ladislav Bittner s devatenácti góly a osmnácti přihrávkami. Ten je i nejlepší ve statistice +/- s 19 plusovými body. Nejtrestanějším hráčem je útočník Ondřej Malec s 49 minutami. Branku pak spolehlivě hájí Pavel
Jekel s úspěšností zásahů 91,45%. Nejvíce času na ledě stráví zkušený obránce Karel Nedbal, průměru 22:09 minut na zápas. Z hráčů, kteří odehráli 40 a více zápasů v sezoně má nejlepší statistiku na vhazování Martin Štovíček (56,74%), nejvíce vhazování – konkrétně 661 absolvoval Ladislav
Bittner.

Mužstvo Horácké Slavie bude mít za cíl na svůj vítězný náramek navléknout po středě i sokolovský korálek a udělat tak další výrazný krok vstříc předkolu play-off.