Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
26.2. 2020 | A-tým | Kamila Ströerová
Na sokolovský stadion přijíždí Třebíč

Po pětidenní zápasové pauze se fanoušci Sokolova mohou těšit na další utkání na domácí půdě. Baník totiž hostí Horáckou Slávii. Utkání začíná v 18.00 hodin!

Ve středu 26. února přivítá Baník na svém ledě soupeře z Vysočiny, tým SK
Horácká Slavia Třebíč, který bojuje o postup do předkola play-off a najdeme ho v tabulce na 10. místě s 88 body s pětibodovým náskokem na 11. Frýdek Místek. Toto tabulkové postavení odpovídá hlavně tomu, že třebíčští z posledních deseti zápasů získali 27 bodů za 9 vítězství. Mezi těmito výsledky vyčnívá domácí výhra 11:1 nad Kadaní a 5:0 na ledě Rysů.

Nejvíce kanadských bodů v týmu Třebíče nasbírali zatím Martin Štovíček za 17 gólů 23 asistencí, Lukáš Nedvídek, který má patnáct přesných zásahů a pětadvacet nahrávek, nakonec Ladislav Bittner s devatenácti góly a osmnácti přihrávkami. Ten je i nejlepší ve statistice +/- s 19 plusovými body. Nejtrestanějším hráčem je útočník Ondřej Malec s 49 minutami. Branku pak spolehlivě hájí Pavel
Jekel s úspěšností zásahů 91,45%. Nejvíce času na ledě stráví zkušený obránce Karel Nedbal, průměru 22:09 minut na zápas. Z hráčů, kteří odehráli 40 a více zápasů v sezoně má nejlepší statistiku na vhazování Martin Štovíček (56,74%), nejvíce vhazování – konkrétně 661 absolvoval Ladislav
Bittner.

Mužstvo Horácké Slavie bude mít za cíl na svůj vítězný náramek navléknout po středě i sokolovský korálek a udělat tak další výrazný krok vstříc předkolu play-off.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin