26.2. 2020 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

MINULÝ VÍKEND NAŠICH BANÍKOVCŮ VYPADAL TAKTO ...

JUNIOŘI

22.2.2020

HC Příbram - HC Baník Sokolov 0:5

Branky:Remeš (Mareček), Remeš (Pohanka), Fečo (Šťastný), Remeš (Mareček, Patzelt), Navrátil

Sestava:Vít, Pitoňák - Pohanka, Stangar, Patzelt, Kursa, Sýkora - Šťastný, Fečo, Korčmaroš, Remeš, Mareček, Navrátil, Petrov, Blecha, Remta

Vyjádření trenéra P. Holejšovského: Po velmi dobrém a zodpovědném výkonu jsme brali všechny tři body. Domácí tým jsme předčili ve všech herních činnostech a kdyby se podařilo proměnit další vyložené šance, které jsme si vytvořili, mohl být konečný výsledek ještě výraznější.

DOROST

23.2.2020

HC Tachov-Hc Baník Sokolov 3:10

Branky:Krnáč (Prošek), Prošek (Krnáč), Neubert (Jurča), Remta (Kratochvíl Beran), Prošek (Kratochvíl), Neubert (Jurča), Blecha (Krnáč), Krnáč (Blecha Prošek), Prošek (Blecha Jurča), Šilhán

Sestava:Zmrhal, (Král) - Strnad, Mlejnek, Beran, Jurča - Neubert, Šilhán, Remta, Kratochvíl, Krnáč, Prošek, Blecha, Salva

Vyjádření trenéra J. Parkmanna: V úvodu zápasu jsme se nemohli dostat do hry. Soupeř dobře bránil,my ztráceli puky, vázla kombinace i pohyb. Od druhého dějství, už jsme hráli co jsme si řekli, kluci přidali, získali jistotu a hlavně začali bojovat a zakončovat důrazně. Od půlky utkání jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli.

4.třída

23.2.2020

HC Baník Sokolov - HC Energie K.Vary, HC M.Lázně, HC Čerti Ostrov, HC Rebel Nejdek, HC Stadion Cheb

Sestava: turnaj K.Vary: Václav - Čáp, Bubenščikov, Fiala, Berger, Štěrba, Peter, Pochyba, Rosenkranz

turnaj Nejdek: Vaidiš - Vlach, Kašpar, Berger, Fiala, Čáp, Bubenščikov, Pochyba,Václav

Vyjádření trenéra R. Gregora:Naši čtvrťáci sehráli své turnaje v K.Varech, v Nejdku a prokázali, že jednak mají dobrou fyzickou kondici a jednak umí hrát hokej. K vidění byly pěkné kombinace, bruslení a bojovnost. Dobře zapadli do týmu i mladší hráči z ročníku 2011. Klukům patří dík za předvedenou hru.

3.třída

22.2.2020

HC Baník Sokolov 1, HC Baník Sokolov 2 - HC Energie K.Vary 1, HC Energie K.Vary 2, HC Stadion Cheb 1, HC Stadion Cheb 2

Sestava: HCB 1 : Vlach - Peter, Szabó, Vican, Vlach, Rosenkranz, Dvořák

HCB 2: Fojtík - Gregor, Katriňák, Červenka, Martin, Berka, Hendrych, Muráň, Rohm

Vyjádření trenéra R. Gregora: HCB ročník 2011 a ml. na domácím ledě přivítal dva týmy Energetiků a dva z Chebu. Opět kluci předvedli bojovné výkony, okořeněné řadou pěkných akci. Nestačili však brankově na rozjeté Energetiky, a to víc si spravili chutě v obou zápasech s Chebem. HCB 1 a HCB 2 se navíc potýkal s věkovým handikapem, když v nich nastupovalo celkem 10 hráčů z ročníku 2012, ale na jejich hře to až tak moc vidět nebylo, což je příslibem do dalších let. Turnaj se musel líbit klukům i přítomným divákům.