20.3. 2020 | A-tým | Kamila Ströerová
Boj proti drakovi, vydražte si svůj dres z letošní sezony!

Veškerý výtěžek z aukce bude věnován malému Stáňovi na pomoc v boji s drakem. Vydražte si hraný domácí dres svého oblíbeného hráče z první baníkovské prvoligové sezony můžete a pomozte i vy!

Již podruhé se „drak“, v našem příběhu leukémie, staví do cesty hráči HC Baníku Sokolov, devítiletému Stáňovi Francovi. Už jednou Stáňa dokázal draka porazit a je odhodlán zvítězit i podruhé. K tomu je potřeba nejen osobní statečnost, ale také podmínky pro vítězství. Hokejové fotky, dresy. I v těchto náročných chvílích devítiletý Standa myslí na hokej, na svůj Baník. A Baník i s jeho městem myslí na Standu. Zatím se boj s drakem odehrává ve spřáteleném zázemí plzeňské nemocnice. Bude to však dlouhý zápas a Standa i jeho nejbližší chtějí, aby měl malý baníkovec výhodu domácího prostředí. K tomu je potřeba několik změn a nemálo finančních prostředků.

Podpořte mladého bojovníka v tomto urputném boji. Výtěžek z aukce bude věnován Standovi na pomoci. Vydražte si dres svého oblíbeného hráče a můžete pomoct i vy!

VSTUP DO AUKCE ZDE!