Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
6.3. 2020 | A-tým | Tomáš Bouda
Petr Přindiš: Přeji Stáňovi, ať se z toho dostane co nejdříve

Dočkal se až v předposledním zápase sezony. Petr Přindiš zažívá zvláštní sezonu. Jindy velmi produktivní obránce protrhnul střeleckou smůlu až v 57. kole. Baník v něm porazil Kadaň 8:0. O výsledek však šlo tentokrát až v druhé řadě…

„Po nepovedené sezoně jsme to chtěli doma zakončit asi takto. Nemohlo to dopadnou lépe. Kadaň nepřijela v hojném počtu a věděli jsme, že to nebude zase až tak složité, pokud budeme hrát, co jsme chtěli. A také to tak dopadlo. Takže jsme za to rádi. Určitě jsme se na zápas nechtěli vykašlat. Chtěli jsme lidem dopřát zážitek a abychom si je aspoň na poslední chvíli trochu udobřili,“ vracel se k zápasu Petr Přindiš. Po utkání se pak na ledě odehrála děkovačka, kterou by mohla závidět i mužstva figurující v tabulce vysoko před Baníkem. Fanoušci vytvořili skvělou atmosféru. „Děkujeme jim za to, jak nás celou sezonu podporovali a snad aspoň dneska jsme se jim mírně odvděčili,“ pokračoval sokolovský odchovanec.

Středeční utkání mělo i charitativní podtext. Na podporu Stáni, hráče 4. třídy, který bojuje s leukémií se vybralo 65.525,00 Kč. „V tomhle kolektivní sporty a organizace mají velkou sílu a takto smutným příběhům dokáží pomoct. Stáňovi přeji, ať se z toho dostane co nejdříve. Tohle by se nemělo vůbec dít a už vůbec ne dětem. Je to hodně smutné, ale věřím, že i dnešek pomůže, že se z toho Standa dostane a vše bude zase ok,“ přeje si obránce Baníku.

Ten v letošní sezoně střelecky strádal. V posledních zápasech dokonce trefoval své spoluhráče, od kterých puk mířil do sítě, ale sám ne a ne brankáře překonat. Až dvě minuty před koncem zápasu s Kadaní se nesmlouvavý bek konečně dočkal. „To je jasné, že jsem si to schovával na poslední zápas doma a poslední střídání (se smíchem). V sezoně mi nepřišlo, že bych odváděl špatnou práci, ale takovou sezonu, kdy bych neměl gól, tak to nepamatuji. Vždycky si to někdo někde musí vybrat. Tak letos jsem to byl já. Naštěstí se mi to povedlo aspoň v posledním domácím zápase. Ale za mě by ta nula možná vypadala i lépe než ten jeden gól. Protože kdyby tam byla nula, tak bych řekl, že se mi fakt nedařilo, ale teď to vypadá, že jsem se jen ustřelil. Naštěstí ten gól byl aspoň hezký a jsem samozřejmě za něj rád,“ hodnotí již pobaveně svou střeleckou bilanci Petr Přindiš.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde